کد خبر: 9392
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۰۲

 رئیس جمهور آمریکا پس از تعیین تکلیف برجام در سنای این کشور در بیانیه ای کوتاه در این باره اظهار نظر کرد.   به گزارش خوزستان سرافراز:  باراک اوباما در این بیانیه گفته است: رای امروز سنا به برجام گامی تاریخی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح های هسته ای است. با این کار جهان امن تر خواهد بود.  گفتنی است مجلس سنای آمریکا با بررسی های فراوان درباره برجام به این نتیجه رسید که رای گیری در باره رد یا تایید آن انجام ندهد. جمهوری خواهان و مخالفان توافق هسته ای با ایران به دستکم ۶۰ رای نیاز داشتند که بتوانند موضوع تایید یا عدم آن را در سنا به رای بگذارند. اما مخالفان تنها توانستند به ۵۸ رای دست یابند.  با این تفاسیر برجام یا برنامه جامع اقدام مشترک بدون اینکه مورد رای گیری قرار گیرد از فیلتر کنگره آمریکا عبور کرد. 

 رئیس جمهور آمریکا پس از تعیین تکلیف برجام در سنای این کشور در بیانیه ای کوتاه در این باره اظهار نظر کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز:  باراک اوباما در این بیانیه گفته است: رای امروز سنا به برجام گامی تاریخی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح های هسته ای است. با این کار جهان امن تر خواهد بود. 

گفتنی است مجلس سنای آمریکا با بررسی های فراوان درباره برجام به این نتیجه رسید که رای گیری در باره رد یا تایید آن انجام ندهد. جمهوری خواهان و مخالفان توافق هسته ای با ایران به دستکم ۶۰ رای نیاز داشتند که بتوانند موضوع تایید یا عدم آن را در سنا به رای بگذارند. اما مخالفان تنها توانستند به ۵۸ رای دست یابند. 

با این تفاسیر برجام یا برنامه جامع اقدام مشترک بدون اینکه مورد رای گیری قرار گیرد از فیلتر کنگره آمریکا عبور کرد. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک