کد خبر: 9409
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۱۵

 به گزارش خوزستان سرافراز: با استقرار دستگاه حفاری دریایی شهید رجایی در موقعیت فاز ۱۰ میدان گازی پارس جنوبی،  مراحل تعمیر سه حلقه از چاه های تولیدی فازهای مختلف این میدان به زودی آغاز می شود.  مدیر پروژه تعمیر این چاه ها در شرکت ملی حفاری ایران در این باره توضیح داد: این پروژه در قالب قراردادی از سوی شرکت نفت و گاز پارس به این شرکت واگذار شده است. مهندس سیامک شفیعی گفت: در این ارتباط یک حلقه چاه در فاز ۱۰ و دو حلقه در فازهای ۴ و ۵ تعمیر و تکمیل خواهد شد.  دستگاه حفاری شهید رجایی یکی از کامل ترین دستگاه های حفاری دریایی مستقر در خلیج فارس است که از سال ١٣٦٤ به ناوگان شرکت ملی حفاری ایران پیوست و تاکنون بیش از یکصد حلقه چاه حفاری کرده است. حفاری و تکمیل ۷ حلقه چاه اکتشافی، ۲۲ حلقه چاه توسعه ای و ۷۴ حلقه چاه تعمیری در مجموع به متراژ ۱۱۰ هزار و ۵۶۰ متر از جمله تعمیر ۱۹ حلقه چاه در فاز ۱۲ به عنوان بزرگترین فاز پارس جنوبی در کارنامه فعالیت این دستگاه به ثبت رسیده که با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش و توانمند این شرکت  محقق شده است.  شرکت ملی حفاری…

piccccc

 به گزارش خوزستان سرافراز:

با استقرار دستگاه حفاری دریایی شهید رجایی در موقعیت فاز ۱۰ میدان گازی پارس جنوبی،  مراحل تعمیر سه حلقه از چاه های تولیدی فازهای مختلف این میدان به زودی آغاز می شود. 

مدیر پروژه تعمیر این چاه ها در شرکت ملی حفاری ایران در این باره توضیح داد: این پروژه در قالب قراردادی از سوی شرکت نفت و گاز پارس به این شرکت واگذار شده است.

مهندس سیامک شفیعی گفت: در این ارتباط یک حلقه چاه در فاز ۱۰ و دو حلقه در فازهای ۴ و ۵ تعمیر و تکمیل خواهد شد. 

دستگاه حفاری شهید رجایی یکی از کامل ترین دستگاه های حفاری دریایی مستقر در خلیج فارس است که از سال ١٣٦٤ به ناوگان شرکت ملی حفاری ایران پیوست و تاکنون بیش از یکصد حلقه چاه حفاری کرده است.

حفاری و تکمیل ۷ حلقه چاه اکتشافی، ۲۲ حلقه چاه توسعه ای و ۷۴ حلقه چاه تعمیری در مجموع به متراژ ۱۱۰ هزار و ۵۶۰ متر از جمله تعمیر ۱۹ حلقه چاه در فاز ۱۲ به عنوان بزرگترین فاز پارس جنوبی در کارنامه فعالیت این دستگاه به ثبت رسیده که با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش و توانمند این شرکت  محقق شده است. 

شرکت ملی حفاری ایران برای شتاب بخشی و آسان سازی روند اجرایی عملیات حفاری در چند سال اخیر اقدام به ایجاد چهار مدیریت عملیات حفاری خشکی یک، ۲ و ۳ و مدیریت حفاری دریا کرده است. 

مدیریت حفاری دریا دارای سه دستگاه حفاری ملکی شامل دکل های حفاری شهید رجایی، شهید مدرس و مورب (ابوذر) است و افزون بر این اکنون از دو دستگاه حفاری استیجاری نیز برای اجرای پروژه های کلید در دست استفاده می کند. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک