کد خبر: 9433
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۷

  خوزستان سرافراز: درگیری طایفه ای در روستای پتک جلالی شهرستان باغملک استان خوزستان باعث کشته و زخمی شدن تعدادی از اهالی این روستا شد.  این درگیری عصر دوشنبه آغاز و به مدت چند ساعت ادامه داشت که با دخالت نیروهای انتظامی و امنیتی خاتمه یافت. به گفته شاهدان عینی این حادثه به دلیل اختلافات چند ساله دو طایفه این روستا بر سر زمینهای کشاورزی رخ داده است. این افراد گفتند: چند سالی است که دو طایفه مشهور در این منطقه اختلافات ملکی داشته و بارها با هم درگیر شده اند اما درگیری خونین روز گذشته تا کنون بی سابقه بوده است. این افراد گفتند روز گذشته طرفین درگیر با استفاده از سلاح شکاری گرم به سوی هم شلیک کردند که متاسفانه تعدادی از طرفین کشته و تعدادی هم مجروح شدند. فرماندار باغملک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مدتی است که این دو طایفه با هم مشاجرات لفظی داشته و بزرگان محل نیز تلاشهایی برای صلح و سازش آنها داشته اند اما به نتیجه نرسیده است. لطیف حیایی اهوازی اظهار کرد: متاسفانه این مشاجرات لفظی دوشنبه شب به درگیری تبدیل شد که حدود ۹ نفر از طرفین درگیر کشته شده و تعدادی هم زخمی شدند. وی…

81759891-70163310

 

خوزستان سرافراز: درگیری طایفه ای در روستای پتک جلالی شهرستان باغملک استان خوزستان باعث کشته و زخمی شدن تعدادی از اهالی این روستا شد.

 این درگیری عصر دوشنبه آغاز و به مدت چند ساعت ادامه داشت که با دخالت نیروهای انتظامی و امنیتی خاتمه یافت.

به گفته شاهدان عینی این حادثه به دلیل اختلافات چند ساله دو طایفه این روستا بر سر زمینهای کشاورزی رخ داده است.

این افراد گفتند: چند سالی است که دو طایفه مشهور در این منطقه اختلافات ملکی داشته و بارها با هم درگیر شده اند اما درگیری خونین روز گذشته تا کنون بی سابقه بوده است.

این افراد گفتند روز گذشته طرفین درگیر با استفاده از سلاح شکاری گرم به سوی هم شلیک کردند که متاسفانه تعدادی از طرفین کشته و تعدادی هم مجروح شدند.

فرماندار باغملک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مدتی است که این دو طایفه با هم مشاجرات لفظی داشته و بزرگان محل نیز تلاشهایی برای صلح و سازش آنها داشته اند اما به نتیجه نرسیده است.

لطیف حیایی اهوازی اظهار کرد: متاسفانه این مشاجرات لفظی دوشنبه شب به درگیری تبدیل شد که حدود ۹ نفر از طرفین درگیر کشته شده و تعدادی هم زخمی شدند.

وی اظهار داشت: پس از درگیری نیروهای انتظامی با ورود به محل به درگیری خاتمه داده و آرامش را به منطقه بازگرداندند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان نیز گفت: در حال حاضر با حضور نیروهای انتظامی در محل فضا کاملا عادی و آرام است.

سرهنگ رحمان موسوی اظهار کرد: نیروی انتظامی تمامی عوامل ایجاد این درگیری را شناسایی کرده و تعدادی را نیز دستگیر کرده و قطعا با مسببین این درگیری برخورد قانونی صورت می گیرد.

دو طایفه روستای پتک جلالی از توابع شهرستان باغملک بیش از هشت سال است که دارای درگیریهایی ملکی هستند.
شهرستان باغملک در ۱۵۰ کیلومتری شرق اهواز قرار دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک