کد خبر: 9459
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۷:۳۷

خوزستان سرافراز: منابع خبری در لیبی اعلام کردند سیف الاسلام قذافی پسر معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی و تعداد دیگری از مسئولان رژیم سابق این کشور روز پنجشنبه اعدام می شوند . پایگاه خبری آفریقا نیوز از منابع آگاه در لیبی گزارش داد شبه نظامیان مسلح موسوم به فجر لیبی که شهر طرابلس که برخی شهرهای دیگر را تحت کنترل دارند ، تصمیم گرفتند تعدادی از مقامات و مسئولان رژیم سابق و زندانی این کشور را اعدام کنند . این منابع افزودند با تصمیم شبه نظامیان فجر لیبی که نقش بسیار مهمی در سرنگونی رژیم معمر قذافی داشتند ، تعدادی از مسئولان رژم سابق از جمله سیف الاسلام قذافی که در نزد آنان زندانی هستند ، روز پنجشنبه ( فردا ) اعدام می شوند . به گزارش خبرگزاری سما از طرابلس ، منابع خبری تاکید کردند با تصمیم شبه نظامیان سیف الاسلام قذافی به همراه نه تن دیگر از جمله البغدادی المحمودی نخست وزیر و عبد الله السنوسی رئیس سازمان اطلاعات دولت معمر قذافی روز پنجشنبه اعدام خواهند شد . دادگاه لیبی پیشتر این افراد را به اعدام محکوم کرده بود .

خوزستان سرافراز: منابع خبری در لیبی اعلام کردند سیف الاسلام قذافی پسر معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی و تعداد دیگری از مسئولان رژیم سابق این کشور روز پنجشنبه اعدام می شوند .

پایگاه خبری آفریقا نیوز از منابع آگاه در لیبی گزارش داد شبه نظامیان مسلح موسوم به فجر لیبی که شهر طرابلس که برخی شهرهای دیگر را تحت کنترل دارند ، تصمیم گرفتند تعدادی از مقامات و مسئولان رژیم سابق و زندانی این کشور را اعدام کنند . این منابع افزودند با تصمیم شبه نظامیان فجر لیبی که نقش بسیار مهمی در سرنگونی رژیم معمر قذافی داشتند ، تعدادی از مسئولان رژم سابق از جمله سیف الاسلام قذافی که در نزد آنان زندانی هستند ، روز پنجشنبه ( فردا ) اعدام می شوند .

به گزارش خبرگزاری سما از طرابلس ، منابع خبری تاکید کردند با تصمیم شبه نظامیان سیف الاسلام قذافی به همراه نه تن دیگر از جمله البغدادی المحمودی نخست وزیر و عبد الله السنوسی رئیس سازمان اطلاعات دولت معمر قذافی روز پنجشنبه اعدام خواهند شد . دادگاه لیبی پیشتر این افراد را به اعدام محکوم کرده بود .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک