کد خبر: 9469
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۱

   خوزستان سرافراز : مجتمع خدمات رفاهی آزادراه اهواز- بندر امام پیش از ظهر پنجشنبه باحضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به بهره برداری رسید.  در آیین بهره برداری از این پروژه خدمات رفاهی که با مشارکت بنیاد مسکن و شرکت آزادراه اهواز – بندر امام با صرف اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد ریال ساخته شده اعلام شد مجتمع خدمات رفاهی کارون در زمینی به مساحت سه هکتار در ابتدای باند رفت آزاد راه اهواز – بندر امام به منظور رفاه حال مسافران و میهمانان نوروزی که در این مسیر تردد می کنند ساخته شده است. عباس آریایی پور مدیرعامل شرکت آزاد راه اهواز -بندر امام گفت: این مجتمع خدمات رفاهی دارای امکاناتی شامل نمازخانه ، غذاخوری ، حمام ، سرویس های بهداشتی ، غرفه فروشگاهی ، ۱۵اتاق دو تا چهارتخته است. به گفته وی فاز اول این مجتمع خدمات رفاهی در سال ۱۳۸۸با احداث جایگاه سوخت به بهره برداری رسید و فاز دوم آن نیز از سال ۱۳۹۱ شروع و امروز پنجشنبه به بهره برداری رسید. علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه احمد سیاحی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع خدمات رفاهی در آزادراه اهواز – بندر امام ابراز…

 

 خوزستان سرافراز : مجتمع خدمات رفاهی آزادراه اهواز- بندر امام پیش از ظهر پنجشنبه باحضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به بهره برداری رسید.

 در آیین بهره برداری از این پروژه خدمات رفاهی که با مشارکت بنیاد مسکن و شرکت آزادراه اهواز – بندر امام با صرف اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد ریال ساخته شده اعلام شد مجتمع خدمات رفاهی کارون در زمینی به مساحت سه هکتار در ابتدای باند رفت آزاد راه اهواز – بندر امام به منظور رفاه حال مسافران و میهمانان نوروزی که در این مسیر تردد می کنند ساخته شده است.

عباس آریایی پور مدیرعامل شرکت آزاد راه اهواز -بندر امام گفت: این مجتمع خدمات رفاهی دارای امکاناتی شامل نمازخانه ، غذاخوری ، حمام ، سرویس های بهداشتی ، غرفه فروشگاهی ، ۱۵اتاق دو تا چهارتخته است.

به گفته وی فاز اول این مجتمع خدمات رفاهی در سال ۱۳۸۸با احداث جایگاه سوخت به بهره برداری رسید و فاز دوم آن نیز از سال ۱۳۹۱ شروع و امروز پنجشنبه به بهره برداری رسید.

علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه احمد سیاحی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع خدمات رفاهی در آزادراه اهواز – بندر امام ابراز امیدواری کرد این پروژه زیربنایی بتواند رضایت مندی مسافران و رانندگانی که در این مسیر تردد می کنند فراهم آورد.

همچنین رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از مرکز مدیریت و کنترل آزاد اهواز – بندر امام معروف به خلیج فارس بازدید کرد.
آزاد راه اهواز – بندر امام به طول یکصد کیلومتر و سرمایه گذاری یک هزار میلیارد ریالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اسفند ماه ۱۳۸۶به بهره برداری رسید.

روزانه حدود ۱۰هزار دستگاه خودرو سنگین و سبک در آزادراه اهواز – بندر امام تردد می کنند.

کاهش ۶۰کیلومتری نسبت به مسیر قدیمی اهواز به بندر امام و متعاقب آن کاهش مصرف سوخت و افزایش ایمنی خودروها از مزیت های اصلی این آزاد راه می باشد.

 

 منبع/ایرنا
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک