کد خبر: 9473
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۱

خوزستان سرافراز:نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش های فنی و حرفه ای علاوه بر ایجاد اشتغال در استان، می تواند زمینه حضور کشورهای همسایه در ایران و در نتیجه رونق بخشی از اقتصاد این کشور را فراهم کند.  عبدالله سامری در خصوص تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای در اشتغال جوانان استان بیان کرد: آموزش های فنی و حرفه ای تاثیر بسزایی در امر اشتغال دارد که می تواند علاوه بر جوانان این مرزوبوم، جوانان کشورهای همسایه از جمله عراق و عمان را نیز به فراگرفتن آن و رسیدن به اشتغالی پایدار تشویق کند. وی ضمن تقدیر از تلاش های رحمن قلاوند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: از زمانی که من به عنوان نماینده مردم خرمشهر انتخاب و با وی اشنا شدم، یکسری تغییراتی را که در کارهای اموزشی استان به وجودآورد، شاهد بودم؛ تغییراتی که منجر به ایجاد اشتغال در حیطه های مختلفی شده و تاثر بسیاری خوبی را در شهرهای استان از جمله خرمهشر گذاشته است. در واقع قلاوند از خلاقیتی بالا برخوردار است که می تواند فنی و حرفه ای را در استان به نقطه اعلای خود برساند. سامری ادامه داد: مسئولین استانی به خرمشهر دید فراملی…

khuzsarafraz.ir

خوزستان سرافراز:نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش های فنی و حرفه ای علاوه بر ایجاد اشتغال در استان، می تواند زمینه حضور کشورهای همسایه در ایران و در نتیجه رونق بخشی از اقتصاد این کشور را فراهم کند.

 عبدالله سامری در خصوص تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای در اشتغال جوانان استان بیان کرد: آموزش های فنی و حرفه ای تاثیر بسزایی در امر اشتغال دارد که می تواند علاوه بر جوانان این مرزوبوم، جوانان کشورهای همسایه از جمله عراق و عمان را نیز به فراگرفتن آن و رسیدن به اشتغالی پایدار تشویق کند.

وی ضمن تقدیر از تلاش های رحمن قلاوند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: از زمانی که من به عنوان نماینده مردم خرمشهر انتخاب و با وی اشنا شدم، یکسری تغییراتی را که در کارهای اموزشی استان به وجودآورد، شاهد بودم؛ تغییراتی که منجر به ایجاد اشتغال در حیطه های مختلفی شده و تاثر بسیاری خوبی را در شهرهای استان از جمله خرمهشر گذاشته است. در واقع قلاوند از خلاقیتی بالا برخوردار است که می تواند فنی و حرفه ای را در استان به نقطه اعلای خود برساند.

سامری ادامه داد: مسئولین استانی به خرمشهر دید فراملی و توجه فرا استانی دارند که این برادر بزرگوار نیز همواره خرمشهر یکی از دغدغه هایش است و به شخصه شاهد حمایت وی از افرادی که در زمینه فنی و حرفه ای در این شهر فعال اند، بوده ام.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر با اشاره به اهمیت شهرستان خرمشهر در همجواری اش با کشورهای همسایه خاطرنشان کرد: خرمشهر به لحاظ مجاورتش با کشور عراق و استان بصره و دارا بودن بازاری تشنه به محصولات فنی و حرفه ای، می تواند محوریت خوبی در زمینه اشتغال به خصوص برای بانوان این شهرستان ایجاد کند.

وی در توصیه اش به برنامه ریزان مهارتی بیان کرد: برنامه ریزان آموزشی در راستای اموزش های مهارتی و حرفه ای در شهرستان های مرزی استان از جمله آبادان و خرمشهر، با ورود مهارت های حرفه ای به این شهرستان و گسترش آموزش های مهارتی می توانند در جذب ساکنان کشورهای همسایه برای فراگرفتن آموزش ها و در نتیجه ایجاد شغلی پایدار قدم های اساسی بردارند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک