کد خبر: 9511
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۲۷

خوزستان سرافراز: محمد مایلی کهن یک بار دیگر خبرساز شد و کاری کرد که تا مدت ها به آن پرداخته می شود. محمد مایلی کهن که بازی تیم های پرسپولیس و ملوان را از نزدیک تماشا کرد در گفت و گو با خبرنگاران درباره سوشا مکانی گفت:برای فوتبال ایران متاسفم.سوشا مکانی امروز فقط یک قمه کم داشت. این اتفاق در حالی افتاد که در زمان مصاحبه مایلی کهن هوادارانی که ورزشگاه بودند علی دایی و کارلوس کروش را تشویق کردند که در عین ناباوری مایلی کهن به سمت آنها برگشت و یک تراول ۵۰ هزار تومانی را نشان آنها داد! مصاحبه مایلی کهن با خبرنگاران به دلیل شعارهای هواداران نا تمام ماند. 

خوزستان سرافراز:

محمد مایلی کهن یک بار دیگر خبرساز شد و کاری کرد که تا مدت ها به آن پرداخته می شود.

محمد مایلی کهن که بازی تیم های پرسپولیس و ملوان را از نزدیک تماشا کرد در گفت و گو با خبرنگاران درباره سوشا مکانی گفت:برای فوتبال ایران متاسفم.سوشا مکانی امروز فقط یک قمه کم داشت.

این اتفاق در حالی افتاد که در زمان مصاحبه مایلی کهن هوادارانی که ورزشگاه بودند علی دایی و کارلوس کروش را تشویق کردند که در عین ناباوری مایلی کهن به سمت آنها برگشت و یک تراول ۵۰ هزار تومانی را نشان آنها داد!

مصاحبه مایلی کهن با خبرنگاران به دلیل شعارهای هواداران نا تمام ماند. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک