کد خبر: 9533
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷

    خوزستان سرافراز: عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شورای اسلامی شهر اهواز در واکنش به بی اعتنایی شهردار اهواز به شورای اسلامی شهر اهواز باید اختیارات وی را پس بگیرد.  حسین حیدری دوشنبه در یکصد و سومین نشست شورای اسلامی شهر اهواز در محل سالن جلسات این شورا اظهار کرد: متاسفانه شهردار اهواز و اکثر شهرداران مناطق نسبت به مکاتبات و نظرات اعضای شورای اسلامی اهواز بی اعتنا هستند و توجهی ندارند. وی گفت:به همین منظور پیشنهاد می شود که اختیاراتی که از سوی شورای اسلامی شهر اهواز به شهردار داده شده است پس گرفته شود. عضو دیگر شورای اسلامی شهر اهواز به تردد گاومیش ها در پارک ربیع اهواز واقع در منطقه یک اهواز و ابتدای جاده ساحلی شرقی از سمت پل فولاد اشاره کرد و افزود: تردد این گاومیش ها فضای سبز این پارک را از بین می برد و مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند. علی ناصری بیان کرد: دامداری گاومیش در جاده اهواز به آبادان ساخته شده است اما متاسفانه هنوز از آن استفاده نشده است و همچنان گاومیش داران در اهواز دامهای خود را برای استفاده از رودخانه کارون در جاده ساحلی و شهر عبور می دهند. وی افزود: برای تردد گاومیش…

 

 

خوزستان سرافراز: عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شورای اسلامی شهر اهواز در واکنش به بی اعتنایی شهردار اهواز به شورای اسلامی شهر اهواز باید اختیارات وی را پس بگیرد.

 حسین حیدری دوشنبه در یکصد و سومین نشست شورای اسلامی شهر اهواز در محل سالن جلسات این شورا اظهار کرد: متاسفانه شهردار اهواز و اکثر شهرداران مناطق نسبت به مکاتبات و نظرات اعضای شورای اسلامی اهواز بی اعتنا هستند و توجهی ندارند.

وی گفت:به همین منظور پیشنهاد می شود که اختیاراتی که از سوی شورای اسلامی شهر اهواز به شهردار داده شده است پس گرفته شود.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر اهواز به تردد گاومیش ها در پارک ربیع اهواز واقع در منطقه یک اهواز و ابتدای جاده ساحلی شرقی از سمت پل فولاد اشاره کرد و افزود: تردد این گاومیش ها فضای سبز این پارک را از بین می برد و مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند.

علی ناصری بیان کرد: دامداری گاومیش در جاده اهواز به آبادان ساخته شده است اما متاسفانه هنوز از آن استفاده نشده است و همچنان گاومیش داران در اهواز دامهای خود را برای استفاده از رودخانه کارون در جاده ساحلی و شهر عبور می دهند.
وی افزود: برای تردد گاومیش ها می توان زیر گذری در جاده ساحلی شرقی ایجاد کرد تا دامداران در اهواز از این مسیر برای عبور گاومیش های خود به سمت رودخانه کارون استفاده کنند.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک