کد خبر: 9499
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۶

خوزستان سرافراز: مازیار زارع بعد از باخت مقابل پرسپولیس مصاحبه تندی داشت.  زارع که به شدت مورد غضب طرفداران پرسپولیس هم قرار گرفت بعدر از بازی خیلی عصبی بود. او درباره درگیری خود با یکی از لیدر های پرسپولیس که اسمش را هم یادش نبود گفت: « اگر مرد است هر جای تهران که می خواهد قرار بگذارد رو در رو همدیگر را ببینیم! نه اینکه فحش بدهد و در برود. » زارع درباره فحاشی طرفداران پرسپولیس گفت: « من نمی دانم چرا همه جای ورزشگاه به من توهین می کنند؟ حالا اگر در انزلی یک نفر حرف بدی بزند، ما را محروم می کنند. اما این ها باز هم با تماشاگر در هفته های بعد بازی می کنند. اگر خوب است من هم سفارش کنم که تماشاگران تیممان فحاشی کنند! » هافبک سابق پرسپولیس درباره اینکه چرا تماشاگران با وجود برد به او فحاشی کردند، گفت: « فکر کنم پنالتی سال قبل آتیششان زده است! »   منبع/خبرآنلاین

خوزستان سرافراز: مازیار زارع بعد از باخت مقابل پرسپولیس مصاحبه تندی داشت.

 زارع که به شدت مورد غضب طرفداران پرسپولیس هم قرار گرفت بعدر از بازی خیلی عصبی بود. او درباره درگیری خود با یکی از لیدر های پرسپولیس که اسمش را هم یادش نبود گفت: « اگر مرد است هر جای تهران که می خواهد قرار بگذارد رو در رو همدیگر را ببینیم! نه اینکه فحش بدهد و در برود. »

زارع درباره فحاشی طرفداران پرسپولیس گفت: « من نمی دانم چرا همه جای ورزشگاه به من توهین می کنند؟ حالا اگر در انزلی یک نفر حرف بدی بزند، ما را محروم می کنند. اما این ها باز هم با تماشاگر در هفته های بعد بازی می کنند. اگر خوب است من هم سفارش کنم که تماشاگران تیممان فحاشی کنند! »

هافبک سابق پرسپولیس درباره اینکه چرا تماشاگران با وجود برد به او فحاشی کردند، گفت: « فکر کنم پنالتی سال قبل آتیششان زده است! »

 

منبع/خبرآنلاین

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک