کد خبر: 9514
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۲

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی در نشست با کارکنان بخش خدمات درمانی شرکت، گفت: این مجموعه با سلامت کارکنان سر و کار دارد و سلامت کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت، عامل رشد و اعتلای شرکت است. وی با اشاره به اهمیت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و ارائه خدمات درمانی در دستیابی به اهداف شرکت براساس استانداردهای تعریف شده از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، توجه به آموزش در بخش های مختلف را از اولویت های شرکت  عنوان کرد. بهمنی با معرفی رحیم کردونی به عنوان سرپرست جدید خدمات پزشکی شرکت از خدمات ارزنده دکتر ابوالفتحی در دوره مسئولیت این بخش تقدیر کرد. مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، از سرپرست جدید خدمات پزشکی خواست تا آموزش و انتقال تجارب به نیروهای جوان را سرفصل برنامه های خود قرار دهد. وی با اشاره به استقرار کادر پزشکی مجرب بر روی تمامی دستگاه های حفاری و مسئولیت سنگین پزشکان مستقر در موقعیت دکل ها، گفت: در شرکت ملی حفاری ایران همه با عشق کار می کند و عشق به کار و همدلی میان مجموعه کارکنان موفقیت روز افزون این شرکت را در پی داشته است….

bahmani_emg941

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی در نشست با کارکنان بخش خدمات درمانی شرکت، گفت: این مجموعه با سلامت کارکنان سر و کار دارد و سلامت کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت، عامل رشد و اعتلای شرکت است.

وی با اشاره به اهمیت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و ارائه خدمات درمانی در دستیابی به اهداف شرکت براساس استانداردهای تعریف شده از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، توجه به آموزش در بخش های مختلف را از اولویت های شرکت  عنوان کرد.

بهمنی با معرفی رحیم کردونی به عنوان سرپرست جدید خدمات پزشکی شرکت از خدمات ارزنده دکتر ابوالفتحی در دوره مسئولیت این بخش تقدیر کرد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، از سرپرست جدید خدمات پزشکی خواست تا آموزش و انتقال تجارب به نیروهای جوان را سرفصل برنامه های خود قرار دهد.

وی با اشاره به استقرار کادر پزشکی مجرب بر روی تمامی دستگاه های حفاری و مسئولیت سنگین پزشکان مستقر در موقعیت دکل ها، گفت: در شرکت ملی حفاری ایران همه با عشق کار می کند و عشق به کار و همدلی میان مجموعه کارکنان موفقیت روز افزون این شرکت را در پی داشته است.

بهمنی در پایان ارائه هر چه مطلوبتر خدمات پزشکی به کارکنان در مناطق عملیاتی، روز آمد سازی تجهیزات و امکانات پزشکی، ارتقاء کیفیت خدمات و توجه ویژه به کادر درمانی مستقر در موقعیت دستگاه های حفاری را مورد تاکید قرار داد. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک