کد خبر: 9508
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۲۲

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: معاون اداری وپشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت : تعداد ۱۹۶نفرازمربیان حق التدریس مراکزآموزشی استان خوزستان تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی می شوند. محمدرشیدی در این خصوص بیان کرد: مصاحبه استخدامی مربیان حق التدریس این اداره کل از ۲۸شهریور لغایت یکم مهرماه سال جاری در مراکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان اهواز برگزار می گردد. رشیدی عنوان کرد: هدف از انجام مصاحبه مذکور سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگیهای شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علایق، استعداد یادگیری و…. می باشد. رشیدی گفت: تعداد۱۹۶نفر داوطلب در رشته های مختلف مهارتی ازقبیل فناوری اطلاعات – صنایع غذائی – صنایع دستی ، هنری و طراحی و دوخت –مکانیک –گرایشهای برق – صنایع چوب – گرایشهای کشاورزی – جوشکاری– تأسیسات –تعمیر موبایل –عمران- کشاورزی و … حضور دارند که پس از تکمیل پرونده مصاحبه می شوند. وی بیان کرد: چهار هزار و ۸۷۶ نفر ظرفیت برای تبدیل وضعیت از حق التدریسی به پیمانی در سازمان فنی و حرفه ای کشور وجود دارد که سهم استان خوزستان از این تعداد ۱۹۶ نفر است. رشیدی ادامه داد: آزمون استخدامی در دوبخش انجام می شود که بخش کتبی تخصصی آن برگزار شد و در…

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

معاون اداری وپشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت : تعداد ۱۹۶نفرازمربیان حق التدریس مراکزآموزشی استان خوزستان تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی می شوند.

محمدرشیدی در این خصوص بیان کرد: مصاحبه استخدامی مربیان حق التدریس این اداره کل از ۲۸شهریور لغایت یکم مهرماه سال جاری در مراکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان اهواز برگزار می گردد.

رشیدی عنوان کرد: هدف از انجام مصاحبه مذکور سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگیهای شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علایق، استعداد یادگیری و…. می باشد.

رشیدی گفت: تعداد۱۹۶نفر داوطلب در رشته های مختلف مهارتی ازقبیل فناوری اطلاعات صنایع غذائی صنایع دستی ، هنری و طراحی و دوخت مکانیک گرایشهای برق – صنایع چوب گرایشهای کشاورزی جوشکاری تأسیسات تعمیر موبایل عمران- کشاورزی و … حضور دارند که پس از تکمیل پرونده مصاحبه می شوند.

وی بیان کرد: چهار هزار و ۸۷۶ نفر ظرفیت برای تبدیل وضعیت از حق التدریسی به پیمانی در سازمان فنی و حرفه ای کشور وجود دارد که سهم استان خوزستان از این تعداد ۱۹۶ نفر است.

رشیدی ادامه داد: آزمون استخدامی در دوبخش انجام می شود که بخش کتبی تخصصی آن برگزار شد و در بخش مصاحبه نیز افراد باید دارای شرایط خاصی اعم از بومی بودن و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط باشند و هر یک سال سابقه تدریس برای داوطلبان به عنوان امتیاز محسوب می شود .

وی درپایان خاطرنشان کرد:نیروها ی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان در چهاردسته رسمی، پیمانی، قراردادی و حق التدریس به فعالیت مشغول هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک