کد خبر: 9556
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷

خوزستان سرافراز: شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی با اشاره به اینکه زنان ایرانی بیشتر خرج ماهانه خود را به محصولات زیبایی اختصاص می‌دهند، اعلام کرد: به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است. شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی به بازار لوازم آرایشی و پتانسیل ورود شرکت‌های خارجی به این بازار پرداخت و اعلام کرد: با برداشته شدن تحریم‌ها راه برای ورود شرکت‌های فرانسوی لوازم آرایشی به ایران باز می‌شود. بر اساس این گزارش، پس از سال‌ها تحریم‌ها، خریداران ایرانی عادت کرده‌اند که لوازم آرایشی، لوسیون‌ها و عطرها را از فروشندگان غیرمجاز خریداری کنند. حداقل یک سوم محصولات آرایشی در بازار ایران تقلبی هستند. به نوشته این گزارش، ایران سومین بازار لوازم آرایشی است. به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است و بسیاری از زنان ایرانی می‌گویند، آنها بیشتر بودجه خرید ماهانه خود را برای محصولات زیبایی خرج می‌کنند. در پایان این گزارش واردات لوازم آرایشی ایران را ۱.۵ میلیارد دلار در سال عنوان می‌کند که با ورود شرکت‌های خارجی افزایش خواهد.

خوزستان سرافراز:

شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی با اشاره به اینکه زنان ایرانی بیشتر خرج ماهانه خود را به محصولات زیبایی اختصاص می‌دهند، اعلام کرد: به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است.

شبکه خبری فرانس ۲۴ طی گزارشی به بازار لوازم آرایشی و پتانسیل ورود شرکت‌های خارجی به این بازار پرداخت و اعلام کرد: با برداشته شدن تحریم‌ها راه برای ورود شرکت‌های فرانسوی لوازم آرایشی به ایران باز می‌شود.

بر اساس این گزارش، پس از سال‌ها تحریم‌ها، خریداران ایرانی عادت کرده‌اند که لوازم آرایشی، لوسیون‌ها و عطرها را از فروشندگان غیرمجاز خریداری کنند. حداقل یک سوم محصولات آرایشی در بازار ایران تقلبی هستند.

به نوشته این گزارش، ایران سومین بازار لوازم آرایشی است. به طور متوسط زنان ایرانی در سال ۲۲ شیشه عطر می‌خرند که این رقم برای زنان فرانسوی ۳ شیشه عطر در سال است و بسیاری از زنان ایرانی می‌گویند، آنها بیشتر بودجه خرید ماهانه خود را برای محصولات زیبایی خرج می‌کنند.

در پایان این گزارش واردات لوازم آرایشی ایران را ۱.۵ میلیارد دلار در سال عنوان می‌کند که با ورود شرکت‌های خارجی افزایش خواهد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک