کد خبر: 9559
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان ها سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از روند پروژه ساخت سالن جدید مسافری در پایانه مرزی شلمچه بازدید نمود. وی در جریان این بازدید از سرعت در روند اجرای عملیات احداث سالن جدید ابراز رضایت نمود و اظهار داشت: امید است تا قبل از اربعین حسینی با آماده سازی کف، اجرای سقف سالن، روشنایی داخل و اطراف و محوطه سازی اطراف سالن، زوار بصورت موقت از این سالن استفاده نمایندو همچنین جهت رفاه بیشتر مسافران بهسازی سالن قدیم و کریدور خروجی نیز تا قبل از این ایام در دستور کار قرار گرفت. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در ادامه افزود: با توجه به اینکه همه ساله خیل عظیمی از مسافران در طول سال بویژه ایام اربعین حسینی جهت زیارت عتبات عالیات به کشور عراق مشرف می شوند، پایانه مرزی شلمچه یکی از مهمترین مرزهای کشور جهت تردد زوار عتبات عالیات محسوب می شود. مسعود مصدقی خاطر نشان ساخت: احداث سالن جدید مسافری پایانه مرزی که از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است؛ در زمینی به مساحت  ۴۵۰۰…

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان ها سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از روند پروژه ساخت سالن جدید مسافری در پایانه مرزی شلمچه بازدید نمود.

وی در جریان این بازدید از سرعت در روند اجرای عملیات احداث سالن جدید ابراز رضایت نمود و اظهار داشت: امید است تا قبل از اربعین حسینی با آماده سازی کف، اجرای سقف سالن، روشنایی داخل و اطراف و محوطه سازی اطراف سالن، زوار بصورت موقت از این سالن استفاده نمایندو همچنین جهت رفاه بیشتر مسافران بهسازی سالن قدیم و کریدور خروجی نیز تا قبل از این ایام در دستور کار قرار گرفت.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در ادامه افزود: با توجه به اینکه همه ساله خیل عظیمی از مسافران در طول سال بویژه ایام اربعین حسینی جهت زیارت عتبات عالیات به کشور عراق مشرف می شوند، پایانه مرزی شلمچه یکی از مهمترین مرزهای کشور جهت تردد زوار عتبات عالیات محسوب می شود.

مسعود مصدقی خاطر نشان ساخت: احداث سالن جدید مسافری پایانه مرزی که از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است؛ در زمینی به مساحت  ۴۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۷۰میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حال ساخت می باشد که تاکنون حدود ۳۰ درصداز اعتبارات صرف ساخت این سالن شده است و این پروژه تا شهریور ماه  ۴۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با برنامه ریزی که صورت گرفته امیدواریم تا سال آینده به بهره برداری کامل برسد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک