کد خبر: 9564
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸

حسین ماهینی، مدافع راست سرباز تیم فوتبال ملوان گفت: «من آبرو و اعتبار خودم رو ذره ذره جمع کردم و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیستم از دستش بدهم.»    بعد از دیدار پرسپولیس و ملوان که با برتری یک گله سرخپوشان همراه بود، عده‌ای به حسین ماهینی تهمت زدند که او به طارمی راه داده تا گل بزند.  این مدافع راست بوشهری و همشهری مهدی طارمی در اینستاگرام خود نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. او در اینستاگرام خود نوشت: «سلام خدمت همگی.لازم دونستم یه سری مطلب رو عنوان کنم. من آبرو و اعتبار خودم رو ذره ذره جمع کردم و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیستم از دستش بدم چون خودم رو بیشتر هرچیزی دوست دارم. یه سری دوستان که بعد بازی عنوان کردن من به عمد نخواستم توپ مهدی رو بگیرم لطفا یک بار دیگه صحنه ی گل رو ببنین و بعد منو متهم کنن به خیانت کاری، من تو هر تیمی بودم با جون و دل براش بازی کردم و الانم که تو ملوان هستم با تمام وجودم این کارو میکنم و خدا خودش شاهده. اگه مهدی هم از من تشکر کرده بخاطر حرف‌های بعد اخراجشه که رفتم بهش گفتم حق نداری مصاحبه جنجالی کنی…

حسین ماهینی، مدافع راست سرباز تیم فوتبال ملوان گفت: «من آبرو و اعتبار خودم رو ذره ذره جمع کردم و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیستم از دستش بدهم.»

 

 بعد از دیدار پرسپولیس و ملوان که با برتری یک گله سرخپوشان همراه بود، عده‌ای به حسین ماهینی تهمت زدند که او به طارمی راه داده تا گل بزند. 

این مدافع راست بوشهری و همشهری مهدی طارمی در اینستاگرام خود نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان داد.

او در اینستاگرام خود نوشت: «سلام خدمت همگی.لازم دونستم یه سری مطلب رو عنوان کنم.
من آبرو و اعتبار خودم رو ذره ذره جمع کردم و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیستم از دستش بدم چون خودم رو بیشتر هرچیزی دوست دارم.
یه سری دوستان که بعد بازی عنوان کردن من به عمد نخواستم توپ مهدی رو بگیرم لطفا یک بار دیگه صحنه ی گل رو ببنین و بعد منو متهم کنن به خیانت کاری، من تو هر تیمی بودم با جون و دل براش بازی کردم و الانم که تو ملوان هستم با تمام وجودم این کارو میکنم و خدا خودش شاهده.
اگه مهدی هم از من تشکر کرده بخاطر حرف‌های بعد اخراجشه که رفتم بهش گفتم حق نداری مصاحبه جنجالی کنی و خودتو ببری تو حاشیه.
همینطور که تا الان ملوان بالای جدول بوده از این به بعد هم خواهد بود. حتی در رده های بالاتر.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک