کد خبر: 9593
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴

خوزستان سرافراز: وزیر بهداشت عربستان سعودی قضا و قدر و خود حجاج را مسئول کشته شدن صدها نفر در حادثه امروز در صحرای منا دانست. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، خالد الفالح وزیر بهداشت عربستان سعودی اعلام کرد ازدحام جمعیت به علت پایبند نبودن حجاج به دستورات رخ داد. الفاح گفت: علت این ازدحام به علت تردد بعضی از حجاج بر خلاف طرح های اعلام شده از طرف سازمان های امنیتی و وزارت حج بود، البته در هر صورت (این حادثه) این قضا و قدر الهی بود. گفتنی است رسانه های وابسته به عربستان سعودی که برای توجیه حادثه تاسف آور امروز در صحرای منا به طور گسترده تلاش می کنند گرمای شدید هوا، حرکت بعضی از حجاج در جهت معکوس مسیر اعلام شده و پایبند نبودن بعضی از کاروان ها به عبور از مسیر های تعیین شده اعلام کرده بودند. شبکه سعودی الحدث اعلام کرد از مسئولان کاروان هایی که به دستورات پایبند نبودند بازجویی خواهد شد.  

خوزستان سرافراز:

وزیر بهداشت عربستان سعودی قضا و قدر و خود حجاج را مسئول کشته شدن صدها نفر در حادثه امروز در صحرای منا دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، خالد الفالح وزیر بهداشت عربستان سعودی اعلام کرد ازدحام جمعیت به علت پایبند نبودن حجاج به دستورات رخ داد.

الفاح گفت: علت این ازدحام به علت تردد بعضی از حجاج بر خلاف طرح های اعلام شده از طرف سازمان های امنیتی و وزارت حج بود، البته در هر صورت (این حادثه) این قضا و قدر الهی بود.

گفتنی است رسانه های وابسته به عربستان سعودی که برای توجیه حادثه تاسف آور امروز در صحرای منا به طور گسترده تلاش می کنند گرمای شدید هوا، حرکت بعضی از حجاج در جهت معکوس مسیر اعلام شده و پایبند نبودن بعضی از کاروان ها به عبور از مسیر های تعیین شده اعلام کرده بودند.

شبکه سعودی الحدث اعلام کرد از مسئولان کاروان هایی که به دستورات پایبند نبودند بازجویی خواهد شد.

 FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک