کد خبر: 9627
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲

اپل چند روز پیش اعلام کرد تمام آیفون‌های جدید ۶ اس و ۶ اس پلاس پیش‌خرید شده‌اند و امروز از استرالیا مردم با صف‌های طولانی شروع به دریافت گوشی خود کردند. به گزارش خوزستان سرافراز، در صف منتظر ماندن آن‌هم بیش از ۱ هفته خوابیدن پشت فروشگاه‌های اپل چند سالی است که میان «فن بوی» های اپل رواج یافته و آن‌ها برای گرفتن اولین گوشی تلاش مضاعف می‌کنند اما گفته‌شده«لوسی کلی» خوش‌شانس استرالیایی است که به‌جای ایستادن در صف زیر باران در سیدنی زودتر از بقیه گوشی موردعلاقه خود را به‌وسیله یک روبات دریافت کرده است. وی مدیر کمپانی Atomic 212 است که از یکی از روبات‌های خود برای خرید به‌صورت از راه دور اقدام کرد. وی نام خود را به‌عنوان اولین خریدار آیفون به‌وسیله یک روبات به ثبت رساند. البته در این صف ایستادن‌ها نه هل دادنی دیده می‌شود و نه بزن‌بزنی! برخی زودتر می‌خرند تا روی سایت Ebay به قیمت بالاتر بفروشند و برخی نیز که اصولاً فنی هستند، علاقه خاصی به تمرین و بالا بردن مهارت خود با آیفون جدید دارند. فروش آیفون جدید از امروز در ۱۲ کشور از جمله چین آغاز شد.          

اپل

اپل چند روز پیش اعلام کرد تمام آیفون‌های جدید ۶ اس و ۶ اس پلاس پیش‌خرید شده‌اند و امروز از استرالیا مردم با صف‌های طولانی شروع به دریافت گوشی خود کردند.

به گزارش خوزستان سرافراز، در صف منتظر ماندن آن‌هم بیش از ۱ هفته خوابیدن پشت فروشگاه‌های اپل چند سالی است که میان «فن بوی» های اپل رواج یافته و آن‌ها برای گرفتن اولین گوشی تلاش مضاعف می‌کنند اما گفته‌شده«لوسی کلی» خوش‌شانس استرالیایی است که به‌جای ایستادن در صف زیر باران در سیدنی زودتر از بقیه گوشی موردعلاقه خود را به‌وسیله یک روبات دریافت کرده است. وی مدیر کمپانی Atomic 212 است که از یکی از روبات‌های خود برای خرید به‌صورت از راه دور اقدام کرد.

وی نام خود را به‌عنوان اولین خریدار آیفون به‌وسیله یک روبات به ثبت رساند.

البته در این صف ایستادن‌ها نه هل دادنی دیده می‌شود و نه بزن‌بزنی! برخی زودتر می‌خرند تا روی سایت Ebay به قیمت بالاتر بفروشند و برخی نیز که اصولاً فنی هستند، علاقه خاصی به تمرین و بالا بردن مهارت خود با آیفون جدید دارند.

فروش آیفون جدید از امروز در ۱۲ کشور از جمله چین آغاز شد.

 

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک