کد خبر: 9612
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۶:۲۴

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز از رامهرمز ،در اولین روز از هفته دفاع مقدس جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و فرماندهان قدیمی سپاه رامهرمز با حضور در مسجد جامع شهرستان رامهرمز با حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی امام جمعه این شهرستان دیدار داشتند.   حجت الاسلام موسوی امام جمعه رامهرمز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دوران دفاع مقدس هرگز از ذهن و فکر مردم بزرگوار ایران خارج نمی شود و فراموش شدنی نیست.   امام جمعه رامهرمز در ادامه تصریح کرد: مستکبرین و کشورهای منطقه در زمانیکه نظام انقلاب اسلامی ایران تازه شکل گرفته بود با تحریک و حمایت از صدام، جنگی نابرابر و ظالمانه بر کشور ما تحمیل کردند و برای حذف انقلاب و حکومت اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند.   در ادامه این دیدار تعدادی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس اعتراض شدید خود را نسبت به مسائل فرهنگی .اجتماعی و امنیتی در رامهرمز اعلام نموده و از اتفاقات پیش آمده در این شهرستان اظهار نارضایتی نمودند. موسوی گفت :از همه شما رزمندگان و فرماندهان قدیمی رامهرمزتقاضا دارم که جهت رفع مشکلات این شهرستان به مسئولین کمک نموده ودر خاتمه رزمندگان اسلام به…

13930704000290_PhotoA

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز از رامهرمز ،در اولین روز از هفته دفاع مقدس جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و فرماندهان قدیمی سپاه رامهرمز با حضور در مسجد جامع شهرستان رامهرمز با حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی امام جمعه این شهرستان دیدار داشتند.

 

حجت الاسلام موسوی امام جمعه رامهرمز در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دوران دفاع مقدس هرگز از ذهن و فکر مردم بزرگوار ایران خارج نمی شود و فراموش شدنی نیست.

 

امام جمعه رامهرمز در ادامه تصریح کرد: مستکبرین و کشورهای منطقه در زمانیکه نظام انقلاب اسلامی ایران تازه شکل گرفته بود با تحریک و حمایت از صدام، جنگی نابرابر و ظالمانه بر کشور ما تحمیل کردند و برای حذف انقلاب و حکومت اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند.

 

در ادامه این دیدار تعدادی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس اعتراض شدید خود را نسبت به مسائل فرهنگی .اجتماعی و امنیتی در رامهرمز اعلام نموده و از اتفاقات پیش آمده در این شهرستان اظهار نارضایتی نمودند.

موسوی گفت :از همه شما رزمندگان و فرماندهان قدیمی رامهرمزتقاضا دارم که جهت رفع مشکلات این شهرستان به مسئولین کمک نموده ودر خاتمه رزمندگان اسلام به خواسته امام جمعه این شهرستان لبیک گفته و قرار شد که بصورت مستمر همکاری لازم فی مابین رزمندگان و امام جمعه این شهرستان انجام پذیرد.

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک