کد خبر: 9651
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۸:۴۱

  خوزستان سرافراز: استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی استان خوزستان باید اعتبار ترک تشریفات را در برنامه کاری خود برای کمک به بخش تولید و اشتغال استان اختصاص دهند. عبدالحسن مقتدایی شامگاه شنبه در شورای برنامه ریزی استان خوزستان در محل سالن جلسات استانداری خوزستان اظهار کرد: با هزینه ترک تشریفات در دستگاه های اجرایی می توان به ایجاد فرصت های شغلی کمک شایانی کرد. وی بیان کرد: همچنین دستگاه هایی که اعتبار و پول در اختیار دارند باید به بخش تولید و اشتغال استان کمک کنند و تا پایان سال مالی از اعتباری که در اختیار دارند برای تکمیل پروژه های خود استفاده کنند تا هیچ طرح نیمه تمامی در استان باقی نماند. استاندار خوزستان بیان کرد: به مدیری که کار و طرح های دستگاه خود را تا پایان سال مالی به نتیجه برساند امتیاز عالی داده می شود. مقتدایی با اشاره به اینکه تا پایان سال مالی بالغ بر ۷۰ پروژه در استان باید به سرانجام برسد افزود: عامل پیشرفت، نیروی انسانی است و باید برای رسیدن به نیروی انسانی کارآمد خروجی و نتیجه قابل قبولی به دست آید. استاندار خوزستان با اشاره به کارهایی که در استان در جهت رونق اقتصادی انجام شد اظهار کرد: فعال…

 

خوزستان سرافراز:

استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی استان خوزستان باید اعتبار ترک تشریفات را در برنامه کاری خود برای کمک به بخش تولید و اشتغال استان اختصاص دهند.

عبدالحسن مقتدایی شامگاه شنبه در شورای برنامه ریزی استان خوزستان در محل سالن جلسات استانداری خوزستان اظهار کرد: با هزینه ترک تشریفات در دستگاه های اجرایی می توان به ایجاد فرصت های شغلی کمک شایانی کرد.

وی بیان کرد: همچنین دستگاه هایی که اعتبار و پول در اختیار دارند باید به بخش تولید و اشتغال استان کمک کنند و تا پایان سال مالی از اعتباری که در اختیار دارند برای تکمیل پروژه های خود استفاده کنند تا هیچ طرح نیمه تمامی در استان باقی نماند.

استاندار خوزستان بیان کرد: به مدیری که کار و طرح های دستگاه خود را تا پایان سال مالی به نتیجه برساند امتیاز عالی داده می شود.

مقتدایی با اشاره به اینکه تا پایان سال مالی بالغ بر ۷۰ پروژه در استان باید به سرانجام برسد افزود: عامل پیشرفت، نیروی انسانی است و باید برای رسیدن به نیروی انسانی کارآمد خروجی و نتیجه قابل قبولی به دست آید.

استاندار خوزستان با اشاره به کارهایی که در استان در جهت رونق اقتصادی انجام شد اظهار کرد: فعال کردن واحدهای تولیدی،خرید درون استانی و آزاد سازی مبادلات مرزی از جمله کارهای درون استانی بوده که نتایج خوبی را در بخش اقتصادی استان داشته است.

استاندار خوزستان با اشاره به طرح های جامع شهری در استان هم گفت: تا یک ماه آینده باید مشکلاتی که بر سر راه اجرای طرح های جامع شهری استان وجود دارد شناسایی و بررسی شوند تا راه حلی برای اجرای این طرح ها تعیین شود.

وی گفت: باید مشخص شود که هر شهر در استان چه مشکلی در اجرای طرح جامع شهری دارد.

طرح جامع شهری به منظور ساماندهی فضا و کاربری های شهرهای خوزستان تدوین می شوند و از برنامه های طرح آمایش سرزمین در استان است.

در این نشست طرح جامع تفصیلی شهر قلعه تل از توابع شهرستان باغملک در استان توسط مشاور این طرح بیان شد که بر اساس این طرح رونق بخشیدن به دو کاربری گردشگری به دلیل قرار گرفتن قلعه تل در منطقه گردشگری و کشاورزی و توزیع جمعیت به صورت مناسب در کل شهر انجام می شود که این طرح بعد از پنج سال بررسی مورد تایید و تصویب شورا قرار گرفت.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک