کد خبر: 9662
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۹

  به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۵۶۰ هزار مسافر و زائر عتبات عالیات از پایانه مرزی شلمچه تردد نمودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته  ۵درصد افزایش داشته است. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: از این میزان تردد مسافر، بیش از ۲۶۳ هزار نفر از پایانه مرزی شلمچه وارد کشور ایران شده اند و بیش از ۲۹۶هزار نفر نیز از طریق این مرز به کشور عراق سفر کرده اند. مسعود مصدقی با تأکید بر اینکه از مرز شلمچه جابجایی کالا به کشور عراق صورت می گیرد، اذعان داشت: در شش ماهه اول امسال بیش از ۱ میلیون و ۵۱۲ هزار تن انواع کالا توسط ۳۲ هزار و ۵۰۰ کامیون نیز از پایانه مرزی شلمچه جابجا شده است.  

khuzsarafraz.ir

 

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۵۶۰ هزار مسافر و زائر عتبات عالیات از پایانه مرزی شلمچه تردد نمودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته  ۵درصد افزایش داشته است.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: از این میزان تردد مسافر، بیش از ۲۶۳ هزار نفر از پایانه مرزی شلمچه وارد کشور ایران شده اند و بیش از ۲۹۶هزار نفر نیز از طریق این مرز به کشور عراق سفر کرده اند.

مسعود مصدقی با تأکید بر اینکه از مرز شلمچه جابجایی کالا به کشور عراق صورت می گیرد، اذعان داشت: در شش ماهه اول امسال بیش از ۱ میلیون و ۵۱۲ هزار تن انواع کالا توسط ۳۲ هزار و ۵۰۰ کامیون نیز از پایانه مرزی شلمچه جابجا شده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک