کد خبر: 9679
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۰

خوزستان سرافراز : محمد رحیم آقایی‌پور، سفیر سابق کشورمان در اسلوونی، در حادثه منا، که منجر به جان باختن تعداد زیادی از زائرین حرم الهی شد، در گذشت.   محمد رحیم آقایی پور، دیپلمات ایرانی و سفیر سابق کشورمان در اسلوونی، در فاجعه منا که منجر به درگذشت تعداد زیادی از زائرین خانه خدا شد، جان به جان ‌آفرین تسلیم کرد. داماد این دیپلمات سابق کشورمان در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، خبر فوت ایشان را تأیید کرد. دولت عربستان اعلام کرده در فاجعه منا که بر اثر ازدحام جمعیت رخ داد ۷۶۹ نفر جان خود را از دست داده و ۹۳۴ نفر نیز زخمی شده‌اند. منابع خبری می‌گویند تعداد قربانیان بسیار بیشتر از ارقامی است که مقامات سعودی ارائه کرده‌اند. سازمان حج و زیارت کشورمان آخرین آمار قربانیان این فاجعه را ۱۵۵ کشته، ۱۰۳ مجروح و ۳۲۱ مفقود اعلام کرده است.

خوزستان سرافراز : محمد رحیم آقایی‌پور، سفیر سابق کشورمان در اسلوونی، در حادثه منا، که منجر به جان باختن تعداد زیادی از زائرین حرم الهی شد، در گذشت.

 

محمد رحیم آقایی پور، دیپلمات ایرانی و سفیر سابق کشورمان در اسلوونی، در فاجعه منا که منجر به درگذشت تعداد زیادی از زائرین خانه خدا شد، جان به جان ‌آفرین تسلیم کرد.

داماد این دیپلمات سابق کشورمان در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، خبر فوت ایشان را تأیید کرد.

دولت عربستان اعلام کرده در فاجعه منا که بر اثر ازدحام جمعیت رخ داد ۷۶۹ نفر جان خود را از دست داده و ۹۳۴ نفر نیز زخمی شده‌اند. منابع خبری می‌گویند تعداد قربانیان بسیار بیشتر از ارقامی است که مقامات سعودی ارائه کرده‌اند.

سازمان حج و زیارت کشورمان آخرین آمار قربانیان این فاجعه را ۱۵۵ کشته، ۱۰۳ مجروح و ۳۲۱ مفقود اعلام کرده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک