کد خبر: 9702
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۰

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان٬ در تاریخ ۹۴/۷/۶ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات تیراندازی ۱۰ متر اهداف ثابت رشته تفنگ بادی ویژه کارکنان دولت در بخش بانوان، در سالن تیراندازی قدس اهواز برگزار شد. در این مسابقه که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، فرمانداری اهواز و هیات تیراندازی استان خوزستان برگزار شده بود، تعدادی از بانوان کارمند دولت با هم به رقابت پرداختند و در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا شد. اسامی نفرات برتر عبارت است از،  نفر اول٬ خانم فاطمه بلباسی نفر دوم، خانم فاطمه اصلانی نفر سوم، خانم سیده زینب بویره  نفر چهارم، خانم خدیجه بوعذار   «ناظر مسابقه، خانم سارا مولایی داوران، آقای حسین امیری و خانم عویدی»   شایان ذکر است این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، فردا در بخش آقایان پیگری خواهد شد.

IMG-20150928-WA0000

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان٬

در تاریخ ۹۴/۷/۶ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات تیراندازی ۱۰ متر اهداف ثابت رشته تفنگ بادی ویژه کارکنان دولت در بخش بانوان، در سالن تیراندازی قدس اهواز برگزار شد. در این مسابقه که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، فرمانداری اهواز و هیات تیراندازی استان خوزستان برگزار شده بود، تعدادی از بانوان کارمند دولت با هم به رقابت پرداختند و در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا شد.

اسامی نفرات برتر عبارت است از،

 نفر اول٬ خانم فاطمه بلباسی

نفر دوم، خانم فاطمه اصلانی

نفر سوم، خانم سیده زینب بویره 

نفر چهارم، خانم خدیجه بوعذار

 

«ناظر مسابقه، خانم سارا مولایی

داوران، آقای حسین امیری و خانم عویدی»

 

شایان ذکر است این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، فردا در بخش آقایان پیگری خواهد شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک