کد خبر: 9697
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۰

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:   رئیس اداره امور مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی خوزستان از شناسایی ۱۰ مؤسسه غیرمجاز ارائه دهنده خدمات آموزشی که همه غیردولتی بودندو نیز آموزش بیش از ۴ میلیون نفر ساعت در رشته ها و حرفه های مختلف در ۶ ماهه نخست امسال خبرداد. میترا محمدیان با اعلام آموزش چهار میلیون و ۵۹۹ هزار و ۲۵۸ نفرساعت در آموزشگاه های بخش خصوصی استان خوزستان گفت: از مجموع این رقم، تعداد سه میلیون و ۵۷۸ هزار و ۹۰۶ نفر ساعت زن و یک ملیون و ۲۰هزار و ۳۵۲ نفرساعت مرد در چهار خوشه خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر در شش ماهه نخست امسال طبق آخرین استانداردهای بین المللی و با امکانات به‌روز شده آموزش دیدند. وی ادامه داد: کارآموزان آموزشگاه های بخش خصوصی در ۲۶ رشته آموزشی از جمله صنایع پوشاک، مراقب زیبایی، فناوری اطلاعات، مکانیک، برق، عمران، خدمات تغذیه ای و … و بالغ بر ۱۴۹ حرفه آموزشی موفق به گذراندن دوره های لازم شدند. محمدیان تعداد دوره های ثبت شده در پورتال را سه هزار و ۷۸ دوره عنوان کرد. رئیس اداره امور مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی خوزستان همچنین با اشاره به عملکرد آموزش مدیران و مربیان…

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

 

رئیس اداره امور مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی خوزستان از شناسایی ۱۰ مؤسسه غیرمجاز ارائه دهنده خدمات آموزشی که همه غیردولتی بودندو نیز آموزش بیش از ۴ میلیون نفر ساعت در رشته ها و حرفه های مختلف در ۶ ماهه نخست امسال خبرداد.

میترا محمدیان با اعلام آموزش چهار میلیون و ۵۹۹ هزار و ۲۵۸ نفرساعت در آموزشگاه های بخش خصوصی استان خوزستان گفت: از مجموع این رقم، تعداد سه میلیون و ۵۷۸ هزار و ۹۰۶ نفر ساعت زن و یک ملیون و ۲۰هزار و ۳۵۲ نفرساعت مرد در چهار خوشه خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر در شش ماهه نخست امسال طبق آخرین استانداردهای بین المللی و با امکانات به‌روز شده آموزش دیدند.

وی ادامه داد: کارآموزان آموزشگاه های بخش خصوصی در ۲۶ رشته آموزشی از جمله صنایع پوشاک، مراقب زیبایی، فناوری اطلاعات، مکانیک، برق، عمران، خدمات تغذیه ای و … و بالغ بر ۱۴۹ حرفه آموزشی موفق به گذراندن دوره های لازم شدند.

محمدیان تعداد دوره های ثبت شده در پورتال را سه هزار و ۷۸ دوره عنوان کرد.

رئیس اداره امور مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی خوزستان همچنین با اشاره به عملکرد آموزش مدیران و مربیان در شش ماهه اول اظهارکرد: تعداد ۶۱ نفر مدیر در دوره مدیریت آموزشگاه و دوره های مرتبط با آن از جمله مدیرآموزشگاه بخش خصوصی و یا رایانه کار آی سی دی ال درجه دو، موفق به گذراندن سه هزار و ۷۸۲نفر ساعت آموزش در آموزشگاه های سراسر استان شدند.

وی افزود: مربیان نیز در دو دوره عمومی با هفت هزار و ۲۰ساعت و تخصصی با چهار هزار و ۳۷۰ساعت آموزش های مربوطه را پشت سر گذاشتند به نحوی که مربیان دوره عمومی با ۲۳۳ نفر دوره های مربوط به روش نوین تدریس و مربیان دوره تخصصی با ۹۲ نفر به تناسب رشته تخصصی و حرفه ای که آموزش می دهند، موفق شدند دوره ها و آموزش های لازم را طی کنند.

محمدیان در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری ۱۷ جلسه هم اندیشی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در شش ماهه نخست اشاره کرد و آن را به منظور مطلع کردن آموزشگاه های آزاد از ضوابط و دستورالعمل ها و نیز طرح مشکلات شان مؤثر دانست.

وی خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی شش ماهه، تعداد ۵۰۷ بازرسی نظارتی و ۲۳۹ بازرسی تخصصی از آموزشگاه های آزاد سطح استان به عمل آمد و ۱۰ مؤسسه غیرمجاز ارائه دهنده خدمات آموزشی که همه غیردولتی بودند، شناسایی شد که با طی مراحل قانونی، ۶ موسسه متوقف و ۴ تای دیگر نیز در حال پیگیری است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک