کد خبر: 9694
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۴

  فرماندار آغاجاری گفت: با نگاهی برآمارها متوجه می شویم اکثر افراد بیکار که به دنبال یافتن شغلی هستند از مهارتی برخوردار نیستند. عبدالجبار یکتا در گفتگو با خوزستان سرافراز ” معضل نگران کننده جامعه را در حال حاضر بحث اشتغال دانست و گفت: یکی از مشکلات موجود در کشور عدم مهارت نیروهای جویای کار است؛ درواقع با گذری برآمارها متوجه می شویم اکثر افراد بیکار که به دنبال یافتن شغلی هستند از مهارتی برخوردار نیستند. وی ادامه داد: هر چه بتوانیم میزان مهارت آموزی را در کشور افزایش دهیم قطعا افزایش میزان بهره وری و کاهش نرخ بیکاری در جامعه را بیشتر شاهد خواهیم بود. یکتا با مثبت خواندن آموزش های فنی و حرفه ای اظهارکرد: خوشبختانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آغاجاری اقدامات بسیار خوبی را در جهت ارائه آموزش های مهارتی انجام داده است و به جرأت می توان گفت در اکثر آموزش هایی که مرتبط با حوزه کاری شهرستان است، پیشرفت خوبی را داشته ایم. فرماندار شهرستان آغاجاری در توصیه به برنامه ریزان اموزشی در سطح کشور و استان عنوان کرد: همان طور که پیشتر گفته شد بخش اعظم بیکاران جامعه را کسانی تشکیل می دهند که مهارت لازم در انجام کار را ندارند؛…

 

فرماندار آغاجاری گفت: با نگاهی برآمارها متوجه می شویم اکثر افراد بیکار که به دنبال یافتن شغلی هستند از مهارتی برخوردار نیستند.

عبدالجبار یکتا در گفتگو با خوزستان سرافراز ” معضل نگران کننده جامعه را در حال حاضر بحث اشتغال دانست و گفت: یکی از مشکلات موجود در کشور عدم مهارت نیروهای جویای کار است؛ درواقع با گذری برآمارها متوجه می شویم اکثر افراد بیکار که به دنبال یافتن شغلی هستند از مهارتی برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: هر چه بتوانیم میزان مهارت آموزی را در کشور افزایش دهیم قطعا افزایش میزان بهره وری و کاهش نرخ بیکاری در جامعه را بیشتر شاهد خواهیم بود.

یکتا با مثبت خواندن آموزش های فنی و حرفه ای اظهارکرد: خوشبختانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آغاجاری اقدامات بسیار خوبی را در جهت ارائه آموزش های مهارتی انجام داده است و به جرأت می توان گفت در اکثر آموزش هایی که مرتبط با حوزه کاری شهرستان است، پیشرفت خوبی را داشته ایم.

فرماندار شهرستان آغاجاری در توصیه به برنامه ریزان اموزشی در سطح کشور و استان عنوان کرد: همان طور که پیشتر گفته شد بخش اعظم بیکاران جامعه را کسانی تشکیل می دهند که مهارت لازم در انجام کار را ندارند؛ با افزایش میزان مهارت، آمار بیکاری پایین می آید که این امر نیازمند تامین اعتبار لازم به منظور توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین آموزش مهارت های به روز دنیا است.

وی تصریح کرد: هرچقدر مهارت های آموزشی به روز بوده و همسان با نیاز جامعه باشد، بیکاری کمتر خواهد شد و این معضل نگران کننده فعلی جامعه یعنی بحث اشتغال باید به جدیت پیگیری و به سرانجامی مطلوب ختم شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک