کد خبر: 9723
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۹

    افتخاری همیشگی برای دختران خاک ایران رقم خورد، مطمینا اینگونه خواهیم توانست سرمان  را بالا بگیریم و غرور و پشتکار زن ایرانی را به نمایش جهانیان و مردمان قاره کهن بگذاریم.   سربلندی این قهرمانی زمانی پررنگ و قشنگ تر می شود که بدانیم این قهرمانان با وجود مشکلات بسیار، راه پیروزی و افتخار را طی کردند و به هدف اصلی که پیروزی مام میهن بود دست یافتند.   شیر زنان غیور ایرانی تیم فوتسال کشورمان سهمی نه از دستمزدهای نجومی و قراردادهای سرسام آور نصیب شان شده بود و نه مربی خارجی بالاسر آنها بوده و حتی دریغ از تماشاچی های پر ذوق و شوق اما آنها بالاتر و سرتر از تیم مردان ظاهر شدند و برای بالا بردن پرچم وطن جنگیدند.   جای خالی تبریک های سران مملکت عزیزمان بسیار احساس می شد تا  آنها از خواهران و دختران این مملکت به خاطر سرافرازی شان قدردانی می کردند.   متاسفانه از هیچ کس تبریک رسانه ای دیده و شنیده نشد و کسی در خیابان ها شیرینی و نقل بابت سلحشوری دختران امروز و مادران فردای وطن پخش نکرد و حتی برای این ورزشکاران,دلیران ،دلاوران و نام آوران ایران سرودی از رسانه ملی پخش نشد.   قهرمانی…

untitled

 

 

افتخاری همیشگی برای دختران خاک ایران رقم خورد، مطمینا اینگونه خواهیم توانست سرمان  را بالا بگیریم و غرور و پشتکار زن ایرانی را به نمایش جهانیان و مردمان قاره کهن بگذاریم.

 

سربلندی این قهرمانی زمانی پررنگ و قشنگ تر می شود که بدانیم این قهرمانان با وجود مشکلات بسیار، راه پیروزی و افتخار را طی کردند و به هدف اصلی که پیروزی مام میهن بود دست یافتند.

 

شیر زنان غیور ایرانی تیم فوتسال کشورمان سهمی نه از دستمزدهای نجومی و قراردادهای سرسام آور نصیب شان شده بود و نه مربی خارجی بالاسر آنها بوده و حتی دریغ از تماشاچی های پر ذوق و شوق اما آنها بالاتر و سرتر از تیم مردان ظاهر شدند و برای بالا بردن پرچم وطن جنگیدند.

 

جای خالی تبریک های سران مملکت عزیزمان بسیار احساس می شد تا  آنها از خواهران و دختران این مملکت به خاطر سرافرازی شان قدردانی می کردند.

 

متاسفانه از هیچ کس تبریک رسانه ای دیده و شنیده نشد و کسی در خیابان ها شیرینی و نقل بابت سلحشوری دختران امروز و مادران فردای وطن پخش نکرد و حتی برای این ورزشکاران,دلیران ،دلاوران و نام آوران ایران سرودی از رسانه ملی پخش نشد.

 

قهرمانی ارزشمند تیم فوتسال بانوان کشورمان حاوی افتخارات دیگری هم بود، انتخاب خانم فرشته کریمی به عنوان بهترین بازیکن آسیا و انتخاب گل او به اندونزی به عنوان بهترین گل تاریخ فوتسال هم در ادامه همین افتخارآفرینی ها بود. 

 

خواهرم تبریکات ملت ایران و بانوان ایران زمین نثار تو که بدون چشم داشت و بدون حاشیه تنها برای سربلندی نام و آوازه این خاک دوست داشتنی دربهترین نقش ها ظاهر شدی!

 

نام این عزیزان و قهرمانی غرور آفرین شان برای همیشه در یاد مردم ایران و حافظه تاریخی ملت و ورزش ایران ثبت خواهد شد اما امیدوارم این تبعیض ها و نارسایی ها علیه شما به زودی برطرف گردد و رویکردها نسبت به ورزش بانوان عادلانه تر صورت گیرد.

 

 

 

سرافراز وسربلند باشید که با قهرمانی تان شادی و انگیزه دوچندان به زنان این کهن دیار تزریق کردید.

 

 

سارا امانی بابادی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک