کد خبر: 9727
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۳

   شهردار شوشتر از شروع اجرای طرح ممیزی املاک شهر شوشتر به منظور انجام برنامه ریزی های لازم و ارایه خدمات عمومی و وصول عوارض خبر داد. مهراب فلسفی زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح ماموران با مراجعه به در منازل نزدیک به ۴۵ هزار واحد ملکی شامل تجاری، مسکونی ،اداری و آموزشی را در شوشتر آمارگیری می کنند. وی افزود:طبق قانون ماده ۹ نوسازی وعمران شهری ، شهرداری ها مکلف هستند هر پنج سال یک بار طرح ممیزی یا آمارگیری املاک را اجرا کنند. شهردار شوشتر با اشاره به مزایای این طرح تصریح کرد: از نتایج این طرح شناسنامه دار کردن همه ابنیه موجود در شهر،دسترسی آسان به آمار و اطلاعات، ساماندهی بخش مسکن و برنامه ریزی در این راستا می باشد. فلسفی زاده اضافه کرد: بخش عمده ای از املاک شهر شوشتر فاقد سوابق نوسازی شهرداری هستند که وصول عوارض برای این املاک عملا امکانپذیرنیست ولی با اجرای این طرح زیر چتر عوارض و خدمات عمومی قرار می گیرند. وی در پایان از شهروندان خواست تا مدارک لازم از جمله تصویر کارت ملی یا شناسنامه مالک، سند مالکیت، وکالتنامه، پروانه یا پایان کار، افرازنامه و کروکی ملک را به ماموران…

 

 شهردار شوشتر از شروع اجرای طرح ممیزی املاک شهر شوشتر به منظور انجام برنامه ریزی های لازم و ارایه خدمات عمومی و وصول عوارض خبر داد.

مهراب فلسفی زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح ماموران با مراجعه به در منازل نزدیک به ۴۵ هزار واحد ملکی شامل تجاری، مسکونی ،اداری و آموزشی را در شوشتر آمارگیری می کنند.

وی افزود:طبق قانون ماده ۹ نوسازی وعمران شهری ، شهرداری ها مکلف هستند هر پنج سال یک بار طرح ممیزی یا آمارگیری املاک را اجرا کنند.

شهردار شوشتر با اشاره به مزایای این طرح تصریح کرد: از نتایج این طرح شناسنامه دار کردن همه ابنیه موجود در شهر،دسترسی آسان به آمار و اطلاعات، ساماندهی بخش مسکن و برنامه ریزی در این راستا می باشد.

فلسفی زاده اضافه کرد: بخش عمده ای از املاک شهر شوشتر فاقد سوابق نوسازی شهرداری هستند که وصول عوارض برای این املاک عملا امکانپذیرنیست ولی با اجرای این طرح زیر چتر عوارض و خدمات عمومی قرار می گیرند.

وی در پایان از شهروندان خواست تا مدارک لازم از جمله تصویر کارت ملی یا شناسنامه مالک، سند مالکیت، وکالتنامه، پروانه یا پایان کار، افرازنامه و کروکی ملک را به ماموران صاحب کارت شناسایی ارایه دهند.

شوشتر در ۱۰۰کیلومتری شمال اهواز واقع است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک