کد خبر: 9736
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۰:۲۹

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: درشش ماهه اول سال جاری تردد بیش از ۴۱ میلیون انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین توسط ۳۴ دستگاه تردد شمار در ۱۷ محور از محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر اذعان داشت: میانگین تردد روزانه در این مدت ۶۵۳۰ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۹ درصد افزایش داشته است. مسعود مصدقی پرتردد ترین محور را محور بندر امام خمینی(ره)  – ماهشهر عنوان نمود و افزود: در این مدت بیشترین تردد وسیله نقلیه سنگین نیز در محور ماهشهر – بندر امام خمینی(ره)  با تردد بیش از ۷۷۲ هزار وسیله نقلیه بوده است. مصدقی بیشترین تخلفات را در این بازه زمانی تخلف سرعت غیر مجاز در محور ماهشهر – بندر امام خمینی(ره) و تخلفات سبقت غیر مجاز و عدم رعایت فاصله مجاز در محور اندیمشک – اهواز عنوان نمود. وی خاطر نشان ساخت: در این بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۲۲ روز دوشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ساعت اوج تردد در محور اهواز – ملاثانی با تردد ۴۳۸۰ وسیله نقلیه توسط دستگاه های تردد شمار به ثبت رسیده است.

untitled

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

درشش ماهه اول سال جاری تردد بیش از ۴۱ میلیون انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین توسط ۳۴ دستگاه تردد شمار در ۱۷ محور از محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر اذعان داشت: میانگین تردد روزانه در این مدت ۶۵۳۰ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۹ درصد افزایش داشته است.

مسعود مصدقی پرتردد ترین محور را محور بندر امام خمینی(ره)  – ماهشهر عنوان نمود و افزود: در این مدت بیشترین تردد وسیله نقلیه سنگین نیز در محور ماهشهر – بندر امام خمینی(ره)  با تردد بیش از ۷۷۲ هزار وسیله نقلیه بوده است.

مصدقی بیشترین تخلفات را در این بازه زمانی تخلف سرعت غیر مجاز در محور ماهشهر – بندر امام خمینی(ره) و تخلفات سبقت غیر مجاز و عدم رعایت فاصله مجاز در محور اندیمشک – اهواز عنوان نمود.

وی خاطر نشان ساخت: در این بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۲۲ روز دوشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ساعت اوج تردد در محور اهواز – ملاثانی با تردد ۴۳۸۰ وسیله نقلیه توسط دستگاه های تردد شمار به ثبت رسیده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک