کد خبر: 9739
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۵

  سرپرست آموزش فنی و حرفه ای بهبهان در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: آموزش های فنی و حرفه ای با تربیت نیروی متخصص و برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، در حفظ حقوق شهروندی حرف برای گفتن دارد.   سعیدعدالت بهبهانی در خصوص هدف از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره فنی و حرفه ای شهرستان بهبهان با انجمن اجتماعی فصل مهر این شهرستان اظهارکرد: این تفاهم نامه به منظور ایجاد تعامل سازنده و گسترش روابط دو سویه در بارورسازی فعالیت های مدنی و پاسداشت حقوق شهروندی و نیز ایجاد اهداف راستین در بهبود فضای شهری منعقد شده است. وی تصریح کرد: : آموزش های فنی و حرفه ای با تربیت نیروی متخصص و برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، در حفظ حقوق شهروندی حرف برای گفتن دارد. عدالت بهبهانی اجرای اهداف تحقیقاتی – کاربردی در آمارگیری ها و مطالعات دانش بنیان را از موضوعات تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: شناسایی و معرفی نیروی انسانی متخصص به منظور تربیت و آموزش تخصصی، برگزاری دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، شناسایی و حمایت از طرح ها و پروژه های کاربردی، اجرای اهداف تعاملی با نهادهای علمی، آموزشی و دانشگاهی و نیز تبادل اطلاعات از طریق…

 

سرپرست آموزش فنی و حرفه ای بهبهان در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: آموزش های فنی و حرفه ای با تربیت نیروی متخصص و برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، در حفظ حقوق شهروندی حرف برای گفتن دارد.

 

سعیدعدالت بهبهانی در خصوص هدف از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره فنی و حرفه ای شهرستان بهبهان با انجمن اجتماعی فصل مهر این شهرستان اظهارکرد: این تفاهم نامه به منظور ایجاد تعامل سازنده و گسترش روابط دو سویه در بارورسازی فعالیت های مدنی و پاسداشت حقوق شهروندی و نیز ایجاد اهداف راستین در بهبود فضای شهری منعقد شده است.

وی تصریح کرد: : آموزش های فنی و حرفه ای با تربیت نیروی متخصص و برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، در حفظ حقوق شهروندی حرف برای گفتن دارد.

عدالت بهبهانی اجرای اهداف تحقیقاتی – کاربردی در آمارگیری ها و مطالعات دانش بنیان را از موضوعات تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: شناسایی و معرفی نیروی انسانی متخصص به منظور تربیت و آموزش تخصصی، برگزاری دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، شناسایی و حمایت از طرح ها و پروژه های کاربردی، اجرای اهداف تعاملی با نهادهای علمی، آموزشی و دانشگاهی و نیز تبادل اطلاعات از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی و نشر اخبار از دیگر موضوعات به شمار می رود.

وی در رابطه با تعهدات انجمن اجتماعی فصل مهر بیان کرد: بررسی و ارائه پروژه های تحقیقاتی به پیشنهاد اداره فنی و حرفه ای، تلاش در برگزاری کلاس های مرتبط با اهداف به صورت عمومی و صدورگواهی نامه، معرفی فارغ التحصیلان توانمند دانشگاهی به اداره فنی و حرفه ای به منظور به کارگیری براساس نیازهای اعلام شده و تشویق اعضاء برای شرکت در دوره های مربوطه و سوق برانجام کارآفرینی از عمده تعهدات محسوب می شود.

سرپرست آموزش فنی و حرفه ای بهببهان همچنین با اشاره به تعهدات اداره فنی و حرفه ای در تفاهم نامه صورت گرفته، گفت: هکاری در پرپایی همایش ها، گردهمایی ها و تشکیل کلاس های آموزشی تخصصی و تجهیز آن ها، پذیرش طرح ها و پروژه های کاربردی و حمایت مادی و معنوی از اجرای آن ها، صدور گواهی نامه های تخصصی و حمایت از فن آموزان، حمایت از نیروهای معرفی شده و متخصص آکادمیک و تجربی و به رسمیت شناختن اهداف پیش بینی شده از سوی انجمن از جمله تعهدات اداره در تفاهم نامه ذکر شده است.

عدالت بهبهانی تصریح کرد: برای فعالیت های مورد توافق در دوره های متفاوت، قراداد مستقلی منعقد می شود. از سوی دیگر تعهدات مالی تنها به تبع امضای قراردادها ایجاد خواهد شد و تبادل تفاهم نامه، تعهد مالی برای طرفین ایجاد نخواهدکرد.

وی مدت زمان تفاهم نامه را از تاریخ امضاء، یک سال خواند و افزود: امضاء این تفاهم نامه هیچ گونه تعهد اجرایی خاصی را برای سازمان مردم نهاد انجمن اجتماعی فصل مهر و تعهد مالی و اجرایی برای اداره فنی و حرفه ای ایجاد نمی کند بلکه کلیه اهداف برحسب مورد بررسی و توافق می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک