کد خبر: 9768
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ مهر/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۳

  خوزستان سرافراز:  فرماندار اهواز گفت: به هر میزان که اختیارات بیشتری به استانداران، مسئولان استانی و محلی واگذار شود شتاب کارها در داخل استان ها بیشتر می شود. اسماعیل ارزانی بیرگانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص واگذاری ۵۲ وظیفه از اختیارات وزارتخانه های مختلف به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیات دولت به واحدهای استانی اظهار کرد: اگر اختیارات بیشتر شود کارها گسترش می یابد و استانداران و مسئولان بهتر می توانند کار کنند. وی اضافه کرد: در کنار اختیار مسئولیت کار وجود دارد و اگر تمام اختیارات هم استانی شود در داخل استان بهتر می شود تصمیم گرفت. فرماندار اهواز اظهار کرد: با واگذاری اختیارات مسئولیت ها ابتدا تقسیم می شود و در جایی قرار می گیرد که همه اطلاعات در آن موجود است و مسئولیت تصمیم گیری با کسی خواهد بود که آن را گرفته است. وی افزود: با واگذاری اختیارات مسئولان استانی بهتر پیگیری خواهند کرد تا این که همه چیز در یک جا جمع شود و اطلاعاتی به مرکز ارائه شود که ناقص و نادرست باشد و تصمیم گیری در جایی صورت گیرد که قرار است کارها در جای دیگری انجام شود. در چارچوب مصوبه دولت در تفویض…

 

خوزستان سرافراز:

 فرماندار اهواز گفت: به هر میزان که اختیارات بیشتری به استانداران، مسئولان استانی و محلی واگذار شود شتاب کارها در داخل استان ها بیشتر می شود.

اسماعیل ارزانی بیرگانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص واگذاری ۵۲ وظیفه از اختیارات وزارتخانه های مختلف به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیات دولت به واحدهای استانی اظهار کرد: اگر اختیارات بیشتر شود کارها گسترش می یابد و استانداران و مسئولان بهتر می توانند کار کنند.

وی اضافه کرد: در کنار اختیار مسئولیت کار وجود دارد و اگر تمام اختیارات هم استانی شود در داخل استان بهتر می شود تصمیم گرفت.
فرماندار اهواز اظهار کرد: با واگذاری اختیارات مسئولیت ها ابتدا تقسیم می شود و در جایی قرار می گیرد که همه اطلاعات در آن موجود است و مسئولیت تصمیم گیری با کسی خواهد بود که آن را گرفته است.

وی افزود: با واگذاری اختیارات مسئولان استانی بهتر پیگیری خواهند کرد تا این که همه چیز در یک جا جمع شود و اطلاعاتی به مرکز ارائه شود که ناقص و نادرست باشد و تصمیم گیری در جایی صورت گیرد که قرار است کارها در جای دیگری انجام شود.

در چارچوب مصوبه دولت در تفویض ۵۲ وظیفه وزارتخانه ها به استان ها کارگروهی در یکی از مناطق استان ها تشکیل و پس از آن مصوبه ها به دولت ارایه شده که پس از گذراندن مسیر قانونی در دولت به تصویب رسید.

چندی پیش جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور از تفویض ۵۲ وظیفه از اختیارات وزارتخانه های مختلف به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیات دولت به واحدهای استانی خبر داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک