کد خبر: 11012
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۱

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برنامه‌های دولت برای کاهش آلودگی هوا در استان خوزستان به ویژه بهبود کیفیت هوای اهواز، اعلام کرد: روز گذشته برنامه‌ریزی نهایی برای انتقال و توزیع سوخت بنزین یورو ۴ از ماه آینده در شهر اهواز صورت گرفت. به گزارش خوزستان سرافراز، دکتر معصومه ابتکار روز یکشنبه در جلسه “گروه مدیران رسانه و دانشجویان علوم‌سیاسی” اظهار کرد: به دلیل عدم برخورداری از زیرساخت های مناسب در حوزه پالایشگاهی تا کنون توزیع بنزین یورو ۴ در اهواز مقدور نبود و اکنون با تلاش بسیار این امکان میسر شده است. معاون رئیس جمهور افزود: این در حالی است که توزیع گازوئیل یورو ۴ در اهواز، همچون گذشته ادامه خواهد داشت. ابتکار با یادآوری تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با آلودگی هوا در کشور به ویژه در راستای توزیع بنزین استاندارد در کشور به ویژه پس از مصوبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ هیات دولت، گفت: با حذف بنزین آلوده پتروشیمی در کشور و تلاش و همراهی وزیر نفت و مجموعه های مرتبط به ویژه پالایشگاه ها، تاکنون کلانشهرهای بسیاری از بنزین یورو ۴ برخوردار شده اند. رییس سازمان حفاظت محیط زیست در خاتمه ابراز امیدواری کرد: بزودی سراسر کشور از بنزین یورو ۴…

121377

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برنامه‌های دولت برای کاهش آلودگی هوا در استان خوزستان به ویژه بهبود کیفیت هوای اهواز، اعلام کرد: روز گذشته برنامه‌ریزی نهایی برای انتقال و توزیع سوخت بنزین یورو ۴ از ماه آینده در شهر اهواز صورت گرفت.

به گزارش خوزستان سرافراز، دکتر معصومه ابتکار روز یکشنبه در جلسه “گروه مدیران رسانه و دانشجویان علوم‌سیاسی” اظهار کرد: به دلیل عدم برخورداری از زیرساخت های مناسب در حوزه پالایشگاهی تا کنون توزیع بنزین یورو ۴ در اهواز مقدور نبود و اکنون با تلاش بسیار این امکان میسر شده است.

معاون رئیس جمهور افزود: این در حالی است که توزیع گازوئیل یورو ۴ در اهواز، همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

ابتکار با یادآوری تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با آلودگی هوا در کشور به ویژه در راستای توزیع بنزین استاندارد در کشور به ویژه پس از مصوبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ هیات دولت، گفت: با حذف بنزین آلوده پتروشیمی در کشور و تلاش و همراهی وزیر نفت و مجموعه های مرتبط به ویژه پالایشگاه ها، تاکنون کلانشهرهای بسیاری از بنزین یورو ۴ برخوردار شده اند.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در خاتمه ابراز امیدواری کرد: بزودی سراسر کشور از بنزین یورو ۴ استاندارد بهره‌مند شوند.

 

 

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک