کد خبر: 11016
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۶:۰۴

خوزستان سرافراز: مدیرعامل سابق مترو تهران در مورد کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی می‌گوید: روش این بود که کتاب را آماده می‌کردیم و پدر می‌دیدند. در ملاقات حضوری کتاب قبل از چاپ را به رهبری می‌دادند و می‌خواستند اگر نظری دارند اعلام کنند.   محسن هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد دیدارها پدر خود با مقام معظم رهبری گفت: دیدار های ایشان با رهبرانقلاب به تعداد گذشته نیست ولی منظم است. زمانش طولانی‌تر شده. وی در مورد سانسورهای احتمالی کتاب‌های خاطرات آیت‌الله هاشمی نیز گفت: سانسور بسیار ناچیز است. دقیقا همان چیزی که ایشان می‌نویسد منتشر می‌شود. مگر بحث امنیتی یا آبروی افراد در میان باشد. محسن هاشمی خاطر نشان کرد: روش این بود که کتاب را آماده می‌کردیم و پدر می‌دیدند. در ملاقات حضوری کتاب قبل از چاپ را به رهبری می‌دادند و می‌خواستند اگر نظری دارند اعلام کنند. بعضی مواقع ولی خیلی کم نظراتی را اعلام می‌کردند. ما هیچ وقت خودمان کتاب را به ایشان نمی‌‌دادیم. هنوز هم این ارتباط وجود دارد.

خوزستان سرافراز: مدیرعامل سابق مترو تهران در مورد کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی می‌گوید: روش این بود که کتاب را آماده می‌کردیم و پدر می‌دیدند. در ملاقات حضوری کتاب قبل از چاپ را به رهبری می‌دادند و می‌خواستند اگر نظری دارند اعلام کنند.

 

محسن هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد دیدارها پدر خود با مقام معظم رهبری گفت: دیدار های ایشان با رهبرانقلاب به تعداد گذشته نیست ولی منظم است. زمانش طولانی‌تر شده.

وی در مورد سانسورهای احتمالی کتاب‌های خاطرات آیت‌الله هاشمی نیز گفت: سانسور بسیار ناچیز است. دقیقا همان چیزی که ایشان می‌نویسد منتشر می‌شود. مگر بحث امنیتی یا آبروی افراد در میان باشد.

محسن هاشمی خاطر نشان کرد: روش این بود که کتاب را آماده می‌کردیم و پدر می‌دیدند. در ملاقات حضوری کتاب قبل از چاپ را به رهبری می‌دادند و می‌خواستند اگر نظری دارند اعلام کنند. بعضی مواقع ولی خیلی کم نظراتی را اعلام می‌کردند. ما هیچ وقت خودمان کتاب را به ایشان نمی‌‌دادیم. هنوز هم این ارتباط وجود دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک