کد خبر: 11055
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۱

خوزستان سرافراز:   قائم مقام شرکت ملی حفاری با اشاره به امضای تفاهم نامه اولیه با شرکت انی ایتالیا به منظور توسعه همکاری‌های دو جانبه در صنایع حفاری، گفت: ایران آماده صادرات خدمات فنی و مهندسی در صنایع حفاری نفت و گاز به عراق است. محمد رضا تاکایدی با اشاره به انجام مذاکرات گسترده در حوزه افزایش تبادل دانش فنی با عراق در حوزه صنایع حفاری نفت و گاز، گفت: در حال رایزنی برای انجام فعالیت‌های دیگر در حوزه حفاری در شمال و جنوب عراق هستیم اما با توجه شرایط کنونی عراق این کار کمی مشکل است. قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران با اعلام این که پیش بینی می‌شود تا چند ماه آینده مذاکرات با طرف عراقی به منظور امضای قراردادهای جدید در حوزه صنایع حفاری قطعی و نهایی شود، تصریح کرد: علاوه بر این در حال حاضر با چند شرکت ترکیه ‌ای بر اساس تخصص خود برای انجام پروژه های حفاری هم به صورت اجاره دکل و هم به صورت پروژه‌های کلید در دست مذاکره کرده ایم. او با تاکید بر این که در زمینه تبادل دانش فنی و بحث آموزش با شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت عراق مذاکراتی انجام گرفته است، بیان کرد: بر…

takayedi944

خوزستان سرافراز:

 

قائم مقام شرکت ملی حفاری با اشاره به امضای تفاهم نامه اولیه با شرکت انی ایتالیا به منظور توسعه همکاری‌های دو جانبه در صنایع حفاری، گفت: ایران آماده صادرات خدمات فنی و مهندسی در صنایع حفاری نفت و گاز به عراق است.

محمد رضا تاکایدی با اشاره به انجام مذاکرات گسترده در حوزه افزایش تبادل دانش فنی با عراق در حوزه صنایع حفاری نفت و گاز، گفت: در حال رایزنی برای انجام فعالیت‌های دیگر در حوزه حفاری در شمال و جنوب عراق هستیم اما با توجه شرایط کنونی عراق این کار کمی مشکل است.

قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران با اعلام این که پیش بینی می‌شود تا چند ماه آینده مذاکرات با طرف عراقی به منظور امضای قراردادهای جدید در حوزه صنایع حفاری قطعی و نهایی شود، تصریح کرد: علاوه بر این در حال حاضر با چند شرکت ترکیه ‌ای بر اساس تخصص خود برای انجام پروژه های حفاری هم به صورت اجاره دکل و هم به صورت پروژه‌های کلید در دست مذاکره کرده ایم.

او با تاکید بر این که در زمینه تبادل دانش فنی و بحث آموزش با شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی نفت عراق مذاکراتی انجام گرفته است، بیان کرد: بر این اساس شرکت ملی حفاری ایران به منظور توسعه همکاری ها با شرکت ملی نفت عراق اعلام آمادگی کرده است.

تاکایدی با اشاره به جذابیت بازار انرژی ایران برای شرکت‌های اروپایی بیان کرد: شرکت ملی حفاری ایران با شرکت‌های اروپایی همچون انی و سایپم ایتالیا مذاکراتی را آغاز کرده و در این مذاکرات تفاهم نامه ای نیز مبادله شده است.

وی با یادآوری این که پیش بینی می شود نتایج مذاکره با شرکت انی و سایپم ایتالیا به زودی با مدیریت ارشد این دو شرکت نهایی شود، تاکید کرد: شرکت ملی حفاری ایران به منظور اجرای پروژه های حفاری در ایران و در خارج از کشور به صورت مشارکتی با این دو شرکت ایتالیایی اعلام آمادگی کرده است.

قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران با بیان این که علاوه بر این با یک شرکت معتبر آلمانی در خصوص ارائه خدمات حفاری، جذب سرمایه، تبادل تکنولوژی و دانش فنی با هماهنگی شرکت ملی نفت ایران طی جلسات متعددی مذاکره کرده ایم، خاطرنشان کرد: در نهایت موافقت کردند چه در زمینه انجام عملیات حفاری و چه در زمینه تعمیرات و بازسازی و تعمیرات اساسی تجهیزات صنعت حفاری با ایران همکاری کنند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک