کد خبر: 11085
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۸

خوزستان سرافراز:  سخنگوی دولت با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: ما از وی پول می‌خواهیم نه اموال، تا مشکلات ارزی ما را حل کند و فعلا هیچ پولی از طرف وی واریز نشده است.    محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، گفت: پرونده بابک زنجانی پرونده دو نفر نیست. اینکه بگوید شماره حساب داده نشده است، بهانه جویی است. وی درباره حذف تصویر حسین فریدون از صداوسیما نیز گفت: آقای فریدون در سفر بنده به مناطق سیل زده همراه بودند و زحمات زیادی هم کشیدند. اما از اینکه رسانه ملی تصویر وی را در مصاحبه بنده حذف کرده اند، چیزی نشنیدم و اگر اینطور بوده، حتما توضیح خواهند داد. سخنگوی دولت گفت: در سفرهای استانی رییس‌جمهور، ما در برابر خواسته ها و مطالبات مردم حق انتخاب نداریم، بلکه پول هایمان را صرف پروژه هایی می‌کنیم که “صل علی محمد” و “کف زدن هایش” برای گذشته ها -دولت های قبل- زده شده است. ما به دنبال اتمام پروژه های ناتمام هستیم، اما اینکه همه اتفاقات از جمله سیل های اخیر را به دولت گذشته ربط دهیم، حرف نادرستی است و چنین حقی نداریم. اما تا ده سال آینده هم گفته خواهد شد که…

خوزستان سرافراز:

 سخنگوی دولت با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: ما از وی پول می‌خواهیم نه اموال، تا مشکلات ارزی ما را حل کند و فعلا هیچ پولی از طرف وی واریز نشده است.

 

 محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، گفت: پرونده بابک زنجانی پرونده دو نفر نیست. اینکه بگوید شماره حساب داده نشده است، بهانه جویی است.

وی درباره حذف تصویر حسین فریدون از صداوسیما نیز گفت: آقای فریدون در سفر بنده به مناطق سیل زده همراه بودند و زحمات زیادی هم کشیدند. اما از اینکه رسانه ملی تصویر وی را در مصاحبه بنده حذف کرده اند، چیزی نشنیدم و اگر اینطور بوده، حتما توضیح خواهند داد.

سخنگوی دولت گفت: در سفرهای استانی رییس‌جمهور، ما در برابر خواسته ها و مطالبات مردم حق انتخاب نداریم، بلکه پول هایمان را صرف پروژه هایی می‌کنیم که “صل علی محمد” و “کف زدن هایش” برای گذشته ها -دولت های قبل- زده شده است. ما به دنبال اتمام پروژه های ناتمام هستیم، اما اینکه همه اتفاقات از جمله سیل های اخیر را به دولت گذشته ربط دهیم، حرف نادرستی است و چنین حقی نداریم. اما تا ده سال آینده هم گفته خواهد شد که رشد اقتصادی منفی۸ / ۶ بوده است.

اهم سخنان نوبخت به نقل از خبرگزاری ها به شرح زیر است:

**”۱۳ آبان یک روز تاریخی است و نفرت و کینه‌مان نسبت به عملکرد امریکا در آن زمان به دلیل حمایت از شاه حفظ خواهیم کرد و مثل همه ایرانی ها خودمان را در برابر توطئه های آمریکا حفظ خواهیم کرد.

** ما آمادگی خود را به شرکت های آمریکایی و اروپایی که در چارچوب منافع ملی جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری می کنند اعلام و از آن استقبال می‌کنیم.

** آغاز اعطای تسهیلات به بخش های صنعتی از روزهای آینده آغاز می شود. یک شرکت اروپایی برای احداث چهار نیروگاه سیکل ترکیبی به ظرفیت سه هزار و ۲۵۰ مگاوات و احداث یک نیروگاه بادی در مجموع به مبلغ شش میلیارد دلار؛ قراردادی با وزارت نیرو امضا کرد.
**قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده را یکهزار و ۲۷۰ تومان خواهد بود. در سال جاری این قیمت یکهزار و ۱۵۰ تومان بود و دولت امسال نه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان گندم از گندم کاران خریده است.

** رشد اقتصادی شش ماهه اول سال در بخش کشاورزی مثبت ۵٫۷در صد است. این رقم در بخش صنعت منفی ۱/۱ در صد و در خدمات مثبت ۰٫۹ در صد بوده است. در مجموع مرکز آمار رشد اقتصادی را در شش ماهه اول مثبت ۱ درصد اعلام کرده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک