کد خبر: 11162
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۱۲

خوزستان سرافراز:بر اساس حکم دادگاهی در انگلیس، زن مخفی یکی از پادشاهان پیشین عربستان ده ها میلیون دلار نفقه دریافت می کند. ” جَنان حرب ” زن مخفی فهد بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه پیشین عربستان، با شکایت به دادگاهی در انگلیس ده ها میلیون دلار نفقه دریافت خواهد کرد. روزنامه انگلیسی دیلی میل روز چهارشنبه با اعلام این خبر نوشت : جنان حرب ۶۸ ساله در دادگاه عالی لندن گفت که زن مخفی ملک فهد بود، و دادگاه سرانجام نفقه ای به ارزش ۲۵ میلیون پوند استرلینگ (حدود ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار آمریکا) برای وی تعیین کرد. دیلی میل افزود: جنان این مبلغ را از یکی از پسران ملک فهد به نام عبدالعزیز دریافت خواهد کرد. جنان حرب می گوید که سال ۱۹۶۸ پیش از نشستن ملک فهد بر تخت پادشاهی عربستان مخفیانه با وی ازدواج کرد. پیتر اسمیت یکی از قضات دادگاه عالی لندن اعلام کرد که عبدالعزیز سال ۲۰۰۵ هنگام بیماری شدید ملک فهد با جنان حرب در هتل دورچستر لندن دیدار کرد، و به این زن گفت که ۱۲ میلیون پوند و ۲ دستگاه آپارتمان در مرکز لندن به عنوان نفقه به وی پرداخت خواهد کرد. جنان حرب مسیحی و فلسطینی تبار است.    …

خوزستان سرافراز:بر اساس حکم دادگاهی در انگلیس، زن مخفی یکی از پادشاهان پیشین عربستان ده ها میلیون دلار نفقه دریافت می کند.

” جَنان حرب ” زن مخفی فهد بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه پیشین عربستان، با شکایت به دادگاهی در انگلیس ده ها میلیون دلار نفقه دریافت خواهد کرد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل روز چهارشنبه با اعلام این خبر نوشت : جنان حرب ۶۸ ساله در دادگاه عالی لندن گفت که زن مخفی ملک فهد بود، و دادگاه سرانجام نفقه ای به ارزش ۲۵ میلیون پوند استرلینگ (حدود ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار آمریکا) برای وی تعیین کرد.

دیلی میل افزود: جنان این مبلغ را از یکی از پسران ملک فهد به نام عبدالعزیز دریافت خواهد کرد.

جنان حرب می گوید که سال ۱۹۶۸ پیش از نشستن ملک فهد بر تخت پادشاهی عربستان مخفیانه با وی ازدواج کرد.

پیتر اسمیت یکی از قضات دادگاه عالی لندن اعلام کرد که عبدالعزیز سال ۲۰۰۵ هنگام بیماری شدید ملک فهد با جنان حرب در هتل دورچستر لندن دیدار کرد، و به این زن گفت که ۱۲ میلیون پوند و ۲ دستگاه آپارتمان در مرکز لندن به عنوان نفقه به وی پرداخت خواهد کرد. جنان حرب مسیحی و فلسطینی تبار است.

 

 

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک