کد خبر: 11150
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۰

  خوزستان سرافراز: معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شوش از کشف ۲۲۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیر قابل مصرف از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش خبر داد. صادق خوصیان روز چهارشنبه در تایید این خبر به ایرنا گفت:این مقدار گوشت غیر قابل مصرف روز سه شنبه از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش کشف و ضبط گردید. وی گفت:پیمانکار طرف قرار داد بیمارستان قصد مصرف این مقدار گوشت در طبخ غذا را داشت که شناسایی و معدوم گردید. خوصیان افزود:پیمانکار متخلف بیمارستان در پی این اقدام از کار بر کنار شده و این تخلف از طریق دستگاه قضایی در دست پیگیری است. رییس اداره دامپزشکی شهرستان شوش نیز چهارشنبه شب به ایرنا گفت:در پی بازرسی کارشناسان بهداشتی اداره دامپزشکی شوش ۱۴۰ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته ، ۴۰ کیلوگرم گوشت قرمز گوساله فاقد تاریخ کشتار و مقادیری چربی گوسفندی جمعا به میزان ۲۲۰ کیلوگرم از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش کشف و ضط گردید. میلاد عامری افزود:با توجه به تخلف بهداشتی صورت گرفته اداره دامپزشکی شوش از طریق دستگاه قضایی پیگیر این تخلف می باشد. وی اظهار کرد:بازرسان بهداشتی دامپزشکی در راستای وظایف قانونی خود علاوه بر بازرسی از مراکز تهیه ، تولید و عرضه گوشت و فرآورده های…

 

خوزستان سرافراز: معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شوش از کشف ۲۲۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیر قابل مصرف از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش خبر داد.

صادق خوصیان روز چهارشنبه در تایید این خبر به ایرنا گفت:این مقدار گوشت غیر قابل مصرف روز سه شنبه از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش کشف و ضبط گردید.

وی گفت:پیمانکار طرف قرار داد بیمارستان قصد مصرف این مقدار گوشت در طبخ غذا را داشت که شناسایی و معدوم گردید.
خوصیان افزود:پیمانکار متخلف بیمارستان در پی این اقدام از کار بر کنار شده و این تخلف از طریق دستگاه قضایی در دست پیگیری است.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان شوش نیز چهارشنبه شب به ایرنا گفت:در پی بازرسی کارشناسان بهداشتی اداره دامپزشکی شوش ۱۴۰ کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته ، ۴۰ کیلوگرم گوشت قرمز گوساله فاقد تاریخ کشتار و مقادیری چربی گوسفندی جمعا به میزان ۲۲۰ کیلوگرم از آشپزخانه بیمارستان نظام مافی شوش کشف و ضط گردید.

میلاد عامری افزود:با توجه به تخلف بهداشتی صورت گرفته اداره دامپزشکی شوش از طریق دستگاه قضایی پیگیر این تخلف می باشد.

وی اظهار کرد:بازرسان بهداشتی دامپزشکی در راستای وظایف قانونی خود علاوه بر بازرسی از مراکز تهیه ، تولید و عرضه گوشت و فرآورده های خام دامی و نیز کشتارگاه دام و طیور ، از آشپزخانه بیمارستان ها نیز بازرسی کرده و با موارد تخلف برخورد می کنند.

عامری افزود: حکم صادره در خصوص این تخلف روز شنبه از سوی دستگاه قضایی شوش صادر می شود.

بیمارستان نظام مافی شوش تنها بیمارستان شهرستان ۲۰۰ هزار نفری شوش می باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک