کد خبر: 11274
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۰

شهردار اهواز  با تاکید بر ضرورت تسریع در روند آماده سازی مرز چذابه برای استقبال از زائران امام حسین(ع)، به تبیین فعالیت های شهرداری اهواز در این حوزه پرداخت. به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز:سید خلف موسوی در حاشیه یکی از جلسات، ضمن بیان نقش نهضت حسینی در پویش اجتماعی و حفظ دستاوردها و ارزش های اسلامی، به فعالیت های شهرداری در راستای پاسداشت این واقعه عظیم اشاره نمود و گفت: که شهرداری در راستای خدمت رسانی به زوار حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) چندین طرح و برنامه را در دستور کار خویش دارد و سعی ما بر این است که تا پیش از آغاز حرکت زائران اربعین، این طرح ها به اتمام برسد. وی به پروژه های عمرانی شهرداری در این حوزه اشاره کرد و گفت:شهرداری چهار پروژه مهم شامل آماده سازی استراحتگاه زائران طریق الحسین(ع) در فضای مقابل فلکه عین دو در زمینی به مساحت یک هکتار، خاکریزی محل موکب های شهرستانی در مرز چذابه به مساحت یک هکتار در زمینی به طول ۴۰۰ متر و عرض ۲۵ متر، زیرسازی و بیس ریزی به مساحت دو هکتار و جدول گذاری به طول ۳۰۰ متر در دست اقدام  دارد که بزودی به اتمام می رسند.  موسوی با تبیین این که شهرداری اهواز…

ImageHandler.ashx

شهردار اهواز  با تاکید بر ضرورت تسریع در روند آماده سازی مرز چذابه برای استقبال از زائران امام حسین(ع)، به تبیین فعالیت های شهرداری اهواز در این حوزه پرداخت.

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز:سید خلف موسوی در حاشیه یکی از جلسات، ضمن بیان نقش نهضت حسینی در پویش اجتماعی و حفظ دستاوردها و ارزش های اسلامی، به فعالیت های شهرداری در راستای پاسداشت این واقعه عظیم اشاره نمود و گفت: که شهرداری در راستای خدمت رسانی به زوار حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) چندین طرح و برنامه را در دستور کار خویش دارد و سعی ما بر این است که تا پیش از آغاز حرکت زائران اربعین، این طرح ها به اتمام برسد.

وی به پروژه های عمرانی شهرداری در این حوزه اشاره کرد و گفت:شهرداری چهار پروژه مهم شامل آماده سازی استراحتگاه زائران طریق الحسین(ع) در فضای مقابل فلکه عین دو در زمینی به مساحت یک هکتار، خاکریزی محل موکب های شهرستانی در مرز چذابه به مساحت یک هکتار در زمینی به طول ۴۰۰ متر و عرض ۲۵ متر، زیرسازی و بیس ریزی به مساحت دو هکتار و جدول گذاری به طول ۳۰۰ متر در دست اقدام  دارد که بزودی به اتمام می رسند.

 موسوی با تبیین این که شهرداری اهواز تمام توان خود را در خدمت بزرگداشت اربعین گذاشته است افزود: پروژه های شهرداری اهواز در این حوزه محدود به پروژه های عمرانی نیست و برنامه های وسیعی برای خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع) در دست اقدام داریم که به عنوان نمونه ای از آن ها می توان به استقرار تمام وقت ۱۵ کارگز خدماتی برای پاکسازی منطقه چذابه، کاشت ۲۵۰۰ نهال و ۱۰۰۰ پیچک رونده و استقرار بیش از ۲۰ مخزن زباله و ۸ ماشین جمع آوری زباله جهت پاکسازی محیط اشاره نمود.

سید خلف موسوی با ذکر این نکته که امیدوارم شهرداری اهواز بتواند برنامه های در دست اقدام خود را در موعد مقرر انجام دهد گفت: ترجیح ما ارائه ی پروژه های زیرساختی بود که بتواند روند خدمت رسانی را برای سال های بعد نیز تسهیل نماید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک