کد خبر: 11318
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۹

قاضی صلواتی گفت:وزارت اطلاعات هر گونه ارتباط ایمیلی و یا دسترسی مشترک با شخص متهم را تکذیب کرده است. به گزارش خوزستان سرافراز:در جلسه اول تا سوم کیفرخواست ۲۳۷ صفحه‌ای این پرونده قرائت شد و در جلسات چهارم و پنجم رسیدگی به این پرونده نیز ۵۲ صفحه از دفاعیات ۲۰۰ صفحه‌ای بابک زنجانی متهم ردیف اول قرائت شد که در این جلسه متهم به قرائت ادامه دفاعیات خود پرداخت که به نقل از خبرگزاری میزان براساس ساعت اتفاقات در دادگاه به شرح زیر است:  ساعت ۱۱:۰۰ وکیل بابک زنجانی:آقایانی که به عنوان کارشناس (کارشناسان بانک مرکزی) در دادگاه حضور دارند بخشی از دولت هستند که شاکی موکل من است. قاضی صلواتی: کارشناسان حاضر از مجرب ترین کارشناسان بانک مرکزی هستند و به دعوت دادگاه اینجا حاضر شده اند. ساعت ۱۱:۲۰ نماینده دادستان:آقای زنجانی صدور کارت های اعتباری که شما وارد کرده بودید نیاز به مجوز داشته است یا نه؟ بابک زنجانی:کارت ها وسیله اعتباری من بوده اند و با مجوز وارد شدند. قاضی صلواتی:بر اساس مقررات،کارت های اعتباری که شما وارد کرده اید غیر قانونی بوده اند. ساعت ۱۱:۴۵ نماینده دادستان خطاب به زنجانی:منشا پول های خود را معرفی و اثبات کنید. بابک زنجانی:بیایید امارات از من شکایت کنید آنجا…

بابک زنجانی

قاضی صلواتی گفت:وزارت اطلاعات هر گونه ارتباط ایمیلی و یا دسترسی مشترک با شخص متهم را تکذیب کرده است.

به گزارش خوزستان سرافراز:در جلسه اول تا سوم کیفرخواست ۲۳۷ صفحه‌ای این پرونده قرائت شد و در جلسات چهارم و پنجم رسیدگی به این پرونده نیز ۵۲ صفحه از دفاعیات ۲۰۰ صفحه‌ای بابک زنجانی متهم ردیف اول قرائت شد که در این جلسه متهم به قرائت ادامه دفاعیات خود پرداخت که به نقل از خبرگزاری میزان براساس ساعت اتفاقات در دادگاه به شرح زیر است: 

ساعت ۱۱:۰۰

وکیل بابک زنجانی:آقایانی که به عنوان کارشناس (کارشناسان بانک مرکزی) در دادگاه حضور دارند بخشی از دولت هستند که شاکی موکل من است.

قاضی صلواتی: کارشناسان حاضر از مجرب ترین کارشناسان بانک مرکزی هستند و به دعوت دادگاه اینجا حاضر شده اند.

ساعت ۱۱:۲۰

نماینده دادستان:آقای زنجانی صدور کارت های اعتباری که شما وارد کرده بودید نیاز به مجوز داشته است یا نه؟

بابک زنجانی:کارت ها وسیله اعتباری من بوده اند و با مجوز وارد شدند.

قاضی صلواتی:بر اساس مقررات،کارت های اعتباری که شما وارد کرده اید غیر قانونی بوده اند.

ساعت ۱۱:۴۵

نماینده دادستان خطاب به زنجانی:منشا پول های خود را معرفی و اثبات کنید.

بابک زنجانی:بیایید امارات از من شکایت کنید آنجا از من میخواهند منشا را معرفی کنم.

معاون دادستان:آقای قاضی ایشان در جریان بازپرسی همیشه از پاسخ به این سوال طفره می رفتند/قاضی صلواتی:اقای زنجانی در جلسه بعد دادگاه هر مدرکی از شیخ(شخصی که ادعا می شود ۳ اعتبار ۵ میلیارد یورویی به زنجانی داده است) و وام ۱۵ میلیاردی دارید ارائه دهید.

ساعت ۱۱:۵۰

قاضی صلواتی:وزارت اطلاعات هر گونه ارتباط ایمیلی و یا دسترسی مشترک با شخص متهم را تکذیب کرده است

دادگاه به پایان رسید،جلسه بعدی ۸:۳۰ فردا سه شنبه

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک