کد خبر: 11325
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

دراگان اسکوچیچ پس از یک فصل و نیم حضور در تیم فوتبال فولاد خوزستان از این تیم جدا شد.   به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز، پس از برگزاری چند جلسه میان اسکوچیچ و باشگاه فولاد درنهایت قرارداد این مربی کروات فسخ شد.   اسکوچیچ فصل گذشته با وجود تمام کمبودها از نظر بازیکن، فصل موفقی را در فولاد سپری کرد اما امسال با یک پیروزی، سه تساوی و قبول هفت شکست، عملکرد ضعیفی داشت و در نهایت نیز با وجود این که برای یک فصل و نیم دیگر با سرخ پوشان خوزستانی قرارداد داشت از این تیم جدا شد.   این مربی کروات اکنون گزینه مورد نظر زردپوشان سپاهان است.   در این بین نیز گزینه هایی از جمله نعیم سعداوی، حسین فرکی و امیر قلعه نویی برای هدایت فولادی ها مطرح شده اند که البته هنوز از سوی باشگاه فولاد تایید یا تکذیب نشده اند.

121845t

دراگان اسکوچیچ پس از یک فصل و نیم حضور در تیم فوتبال فولاد خوزستان از این تیم جدا شد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز، پس از برگزاری چند جلسه میان اسکوچیچ و باشگاه فولاد درنهایت قرارداد این مربی کروات فسخ شد.

 

اسکوچیچ فصل گذشته با وجود تمام کمبودها از نظر بازیکن، فصل موفقی را در فولاد سپری کرد اما امسال با یک پیروزی، سه تساوی و قبول هفت شکست، عملکرد ضعیفی داشت و در نهایت نیز با وجود این که برای یک فصل و نیم دیگر با سرخ پوشان خوزستانی قرارداد داشت از این تیم جدا شد.

 

این مربی کروات اکنون گزینه مورد نظر زردپوشان سپاهان است.

 

در این بین نیز گزینه هایی از جمله نعیم سعداوی، حسین فرکی و امیر قلعه نویی برای هدایت فولادی ها مطرح شده اند که البته هنوز از سوی باشگاه فولاد تایید یا تکذیب نشده اند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک