کد خبر: 11289
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۵

      خوزستان سرافراز:  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری در استان خوزستان شناسایی و تدوین شده است تا فرصت های سرمایه گذاری در استان برای حضور سرمایه داران در خوزستان فراهم شود.    امید حاجتی روز یکشنبه در نشست خبری در سرسرای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بیان کرد:این فرصتها در بخش های آب و برق، حمل و نقل ، نفت و گاز و پتروشیمی ، بنادر ، کشاورزی و گردشگری شناسایی و تدوین شده اند. وی گفت: تنها راه رونق و بهبود وضعیت اقتصادی استان ، سرمایه گذاری بخش خصوصی است و با منابع دولتی امکان بهبود شرایط اقتصادی نیست بنابر این باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی را در استان ایجاد کرد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: این سازمان در فضای مجازی نیز به معرفی فرصت های اقتصادی موجود در استان پرداخته است تا سرمایه گذاران به صورت دائمی امکان دریافت اطلاعات در زمینه فرصت های اقتصادی استان را داشته باشند. حاجتی افزود: به دنبال دائمی کردن دبیرخانه فرصت های سرمایه گذاری در استان هستیم تا در کم ترین زمان بتوان اطلاعات و همکاری لازم با متقاضیان سرمایه گذاری در استان انجام…

 

 

 

خوزستان سرافراز:

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری در استان خوزستان شناسایی و تدوین شده است تا فرصت های سرمایه گذاری در استان برای حضور سرمایه داران در خوزستان فراهم شود.

 

 امید حاجتی روز یکشنبه در نشست خبری در سرسرای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بیان کرد:این فرصتها در بخش های آب و برق، حمل و نقل ، نفت و گاز و پتروشیمی ، بنادر ، کشاورزی و گردشگری شناسایی و تدوین شده اند.

وی گفت: تنها راه رونق و بهبود وضعیت اقتصادی استان ، سرمایه گذاری بخش خصوصی است و با منابع دولتی امکان بهبود شرایط اقتصادی نیست بنابر این باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی را در استان ایجاد کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: این سازمان در فضای مجازی نیز به معرفی فرصت های اقتصادی موجود در استان پرداخته است تا سرمایه گذاران به صورت دائمی امکان دریافت اطلاعات در زمینه فرصت های اقتصادی استان را داشته باشند.

حاجتی افزود: به دنبال دائمی کردن دبیرخانه فرصت های سرمایه گذاری در استان هستیم تا در کم ترین زمان بتوان اطلاعات و همکاری لازم با متقاضیان سرمایه گذاری در استان انجام شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان توجه و استفاده از فرصت های سرمایه گذاری در استان و جذب سرمایه گذاران به خوزستان را راهی برای خروج از معضل بیکاری دانست.

وی همچنین با اشاره به حضور استان خوزستان در هفتمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش گفت: خوزستان برای نخستین بار در این نمایشگاه و دومین نمایشگاه بورس، بیمه ، بانک و بخش خصوصی کشور حضور می یابد.

حاجتی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به همراه دستگاه های مربوطه در نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری برای معرفی و عرضه فرصت های سرمایه گذاری خوزستان به سایر کشورها و استان های کشورحضور می یابد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان اظهار کرد: در نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری از ایران تنها سه استان خوزستان، یزد و خراسان جنوبی حضور دارند و در مجموع ۲۱۰ شرکت حاضر می شوند.

نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در ۱۸ آبان ماه جاری در جزیره کیش افتتاح می شود و تا۲۱ آبان ماه دایر خواهد بود.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک