کد خبر: 11333
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲

خوزستان سرافراز: محمد موسوی از باشگاه سابق خود به فدراسیون والیبال شکایت کرد.  محمد موسوی بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه از باشگاه پیکان به فدراسیون والیبال شکایت کرد. موسوی که با بیش از ۶۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام، محبوب ترین والیبالیست و ورزشکار ایران در فضای مجازی است، به دلیل عدم پرداخت مطالبات مالی سال گذشته اش از باشگاه پیکان به کمیته انضباطی شکایت کرد. کمیته انضباطی هم صبح روز دوشنبه ۲۵ آبان تشکیل جلسه می دهد تا این شکایت را بررسی کند. موسوی سال گذشته با پیکان به قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران رسید.

خوزستان سرافراز: محمد موسوی از باشگاه سابق خود به فدراسیون والیبال شکایت کرد.

 محمد موسوی بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه از باشگاه پیکان به فدراسیون والیبال شکایت کرد. موسوی که با بیش از ۶۰۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام، محبوب ترین والیبالیست و ورزشکار ایران در فضای مجازی است، به دلیل عدم پرداخت مطالبات مالی سال گذشته اش از باشگاه پیکان به کمیته انضباطی شکایت کرد. کمیته انضباطی هم صبح روز دوشنبه ۲۵ آبان تشکیل جلسه می دهد تا این شکایت را بررسی کند.

موسوی سال گذشته با پیکان به قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک