کد خبر: 11361
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۴

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران توسعه زیرساخت های ورزشی و توجه بیش از پیش به ورزش همگانی و قهرمانی شرکت را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش خوزستان سرافراز، مهندس حیدر بهمنی در آیین تقدیر از اعضای تیم فوتسال بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت گفت: موفقیت هرکدام از ورزشکاران و تیم ها که مقام قهرمانی کسب و نام شرکت را مطرح می کنند، بسیار ارزشمند است.

وی با بیان این که کسب مقام قهرمانی ورزشکاران در رده های انفرادی و تیمی باشگاه ملی حفاری در رقابت های بین المللی باعث افتخار شرکت، استان خوزستان و کشور است، افزود: تلاش ما این است که به بخش ورزش شرکت توجه ویژه شود.

بهمنی با اشاره به اینکه هزینه در امر ورزش سرمایه گذاری و در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کار اثرگذار است، از اعضای هیئت مدیره شرکت و باشگاه فرهنگی ورزشی ملی حفاری خواست با اهتمام به این تاثیرگذاری در جهت تشویق و علاقه مندی کارکنان و جوانان به ورزش نهایت تلاش خود را بکارگیرند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: حل مشکلات ورزشکاران که در میدان های ورزشی موفق به کسب مدال می شوند، بررسی راه های جذب آنان در سازمان و فراهم ساختن فرصت برای جذب بیشتر ورزشکاران بومی از مواردی است که در دستور کار شرکت قرار داشته و دارد.  

وی همچنین از سرپرستان باشگاه خواست تا با علاقه مندی نهایت کوشش خود را بر روی  ارتقای تیم ها متمرکز و با دلگرمی، پشتکار و حسن اخلاق در جهت رشد و تعمیم هربیشتر رشته های ورزشی سعی و جدیت نمایند.

بهمنی با تاکید بر شتاب بخشیدن به اجرای پروژه احداث سالن چندمنظوره ورزشی و تکمیل استخر شنا و زمین فوتبال که در دست اجرا قرار دارد، گفت: توسعه امکانات و زیر ساخت ها  ورزشی می تواند باعث جذب جوانان و افزایش توجه به امر سلامت جامعه گردد.

در ادامه مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران و سرپرستان تیم ها گزارشی از فعالیت های باشگاه ارائه دادند.

در این آیین از شش نفر اعضای تیم ملی فوتسال بانوان کشور که برای نخستین بار به مقام قهرمانی آسیا دست یافته است و عضو باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران هستند، تقدیر شد.

این افراد شامل فروزان سلیمانی (سرمربی تیم)، فهیمه زارعی، سهیلا ململی، سحر پاپی، زهره میثمی و طاهره مهدی پور (بازیکنان) می باشند.

شایان ذکر است در این مراسم همچنین از مهناز کریمی ناجی غریق استخر باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت که در مسابقات شنای استقامت رکورد دار آسیا شده است و اردشیر شمس از پیشکسوتان وزنه برداری که در مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان جهان مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد، تقدیر به عمل آمد. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک