کد خبر: 11388
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳

  جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۱۱۷ کیلو و ۴۰۶ گرم تریاک در محموله بادمجان در شهر اهواز خبر داد. به گزارش خوزستان سرافرازبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ سیدمجید صالحی روز سه شنبه افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) با انجام اقدام های اطلاعاتی از انتقال محموله موادمخدر در قالب بار صیفی جات از استان های جنوبی به خوزستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: چند اکیپ از پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کنترل محورهای مواصلاتی و عزیمت به میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز، پس از ساعت ها انتظار در ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه دوشنبه شب، موفق به شناسایی کامیون حامل بار صیفی جات از نوع بادمجان شدند.سرهنگ صالحی افزود: در این زمینه دو قاچاقچی به هویت های ‘ع – الف’ و ‘ک – ن’ را دستگیر کردند. وی افزود: ماموران پس از انتقال کامیون به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و بازرسی از آن موفق شدند مقدار ۱۱۷ کیلو و ۴۰۶ گرم تریاک را که به طرز ماهرانه در کیسه های حاوی بادمجان جاسازی شده بود کشف کنند. جانشین فرمانده انتظامی…

 

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۱۱۷ کیلو و ۴۰۶ گرم تریاک در محموله بادمجان در شهر اهواز خبر داد.

به گزارش خوزستان سرافرازبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ سیدمجید صالحی روز سه شنبه افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) با انجام اقدام های اطلاعاتی از انتقال محموله موادمخدر در قالب بار صیفی جات از استان های جنوبی به خوزستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: چند اکیپ از پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کنترل محورهای مواصلاتی و عزیمت به میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز، پس از ساعت ها انتظار در ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه دوشنبه شب، موفق به شناسایی کامیون حامل بار صیفی جات از نوع بادمجان شدند.سرهنگ صالحی افزود: در این زمینه دو قاچاقچی به هویت های ‘ع – الف’ و ‘ک – ن’ را دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران پس از انتقال کامیون به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و بازرسی از آن موفق شدند مقدار ۱۱۷ کیلو و ۴۰۶ گرم تریاک را که به طرز ماهرانه در کیسه های حاوی بادمجان جاسازی شده بود کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطر نشان کرد: دو سوداگر مرگ پس از تشکیل پرونده به همراه مستندات برای سیر مراحل قانونی ، تحویل مراجع قضایی شدند.درسال جاری بیش از یک هزار کیلوگرم انواع مواد مخذر در استان خوزستان کشف و ضبط شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک