کد خبر: 11429
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام خودبرای پسرش که در سال ۱۳۹۰ کشته شد، نامه ای نوشت. به گزارش خوزستان سرافراز، اخیرا محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پسر ارشدش احمدرضایی که چندی پیش کشته شد، نامه ای نوشت. این نامه که در صفحه اینستاگرام منتسب به محسن رضایی منتشر شده است به شرح زیر است:  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت سالگرد فوت فرزند ارشد خود،مرحوم حاج احمد رضایی را با ارسال یادداشتی اینستاگرامی جزییاتی را شرح داده و افزود به زودی جزئیاتی از ضربه زدن آن مرحوم به منافین در آمریکا را شرح خواهد داد. متن این پیام به شرح ذیل است: جبهه فقط رزمنده ها نبودند که فداکاری می‌کردند و می‌جنگیدند. خانواده رزمند‌ه‌ها جهاد کمتری از همسران خود نداشتند. چون ما بعضاً شش ماه یک بار هم فرصت سرکشی به خانه را پیدا نمی‌کردیم. همسران رزمنده‌ها هشت سال به صورت یک تنه بار تربیت فرزندان بدون حضور شوهرانشان را به دوش می‌کشیدند . این بخشی از جنگ است که به ان توجه نمی شود . آیا یک بچه ۷-۸ ساله انتظار ندارد با پدرش به پارک ویا بازار برود؟ خانواده من یکی از ده‌ها هزار خانواده‌ای بود که این مشکلات را تحمل کردند.این…

untitled

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام خودبرای پسرش که در سال ۱۳۹۰ کشته شد، نامه ای نوشت.

به گزارش خوزستان سرافراز، اخیرا محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پسر ارشدش احمدرضایی که چندی پیش کشته شد، نامه ای نوشت.

این نامه که در صفحه اینستاگرام منتسب به محسن رضایی منتشر شده است به شرح زیر است:

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت سالگرد فوت فرزند ارشد خود،مرحوم حاج احمد رضایی را با ارسال یادداشتی اینستاگرامی جزییاتی را شرح داده و افزود به زودی جزئیاتی از ضربه زدن آن مرحوم به منافین در آمریکا را شرح خواهد داد.

متن این پیام به شرح ذیل است: جبهه فقط رزمنده ها نبودند که فداکاری می‌کردند و می‌جنگیدند. خانواده رزمند‌ه‌ها جهاد کمتری از همسران خود نداشتند. چون ما بعضاً شش ماه یک بار هم فرصت سرکشی به خانه را پیدا نمی‌کردیم. همسران رزمنده‌ها هشت سال به صورت یک تنه بار تربیت فرزندان بدون حضور شوهرانشان را به دوش می‌کشیدند . این بخشی از جنگ است که به ان توجه نمی شود . آیا یک بچه ۷-۸ ساله انتظار ندارد با پدرش به پارک ویا بازار برود؟

خانواده من یکی از ده‌ها هزار خانواده‌ای بود که این مشکلات را تحمل کردند.این مشکلات روی احمد هم اثر داشت و یک بار به مادرش گفته بود کاش یا پدرم شهید می‌شد که می‌گفتیم پدرمان شهید شده و یا می‌آمد و یک بار با هم به پارک و بازار می‌رفتیم.

احمد بخاطر روحیات خاصی که داشت و شجاعتی که در وجودش بود، سر پر شوری داشت و دچار اشتباهی در زندگیش شد ولی چیزی نگذشت که متوجه شد و با مشورت من نقشی را بر عهده گرفت . و به تلافی اشتباهش ضربه ای هم به منافقین در امریکا زد که در موقع لازم جزییات آنرا خواهیم گفت.

زوایای قتل احمد مشخص نشده است. پلیس امارات در این زمینه با ما همکاری نکرد حتی موبایل و کامپیوتر وی را هم به ما ندادند تا ببینیم آخرین تماس‌های وی با چه کسانی بوده است. احمد ما بالاخره به اصل خود بر گشت واحتمالا به همین دلیل هم به قتل رسید.

یک سال با ما به خانه خدا مشرف شد و ساعتها در کعبه نماز می خواند که همراهان او خسته شده و به هتل بر گشته بودند. به او می گفتند شما زانو درد نمی گیرید؟

احمد بسیار قرآن می خواند و ذکر می گفت. در کنار جنازه اش پارچه سفیدی پیدا کردند که هزار اسم الله را نوشته بود. برایش دعا کنید.”

گفتنی است؛ احمد رضایی، فرزند محسن رضایی، در ۲۲ آبان ۱۳۹۰ در هتل گلوریای دوبی در طبقه ۱۸ اتاق ۲۳ درگذشت. در بیانیه منتشر شده مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرگ او مشکوک خوانده شده‌است. علت مرگ احمد رضایی از سوی منابع مختلف دلایل متعددی از قتل و خودکشی با مصرف داروی ضد افسردگی اعلام شد در حالی که گزارش بازرس ویژه در تهران حاکی است که او به قتل رسیده است.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک