کد خبر: 11477
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

اگرخداوند توفیق دوباره خدمت به من داد تجربه ۲۷ سال کار اجرایی و مدیریتی خود در شهرستان و استان را درخدمت همشهریان عزیزم قرار خواهم داد.

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز :اقبال محمدیان درنشست هم اندیشی مجمع خدمتگزاران نورالشهدای خوزستان گفت: من افتخار می کنم امروز در جمع شما نخبگان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس هستم و اگر خداوند متعال توفیق دهد در مسیر شهدا گام برخواهم داشت.

وی ادامه داد:مجمع خدمتگزاران نورالشهدای رامهرمز و رامشیر در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. این مجمع از نخبگان فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس، جانبازان ، آزادگان سرفراز و خانواده معظم شهدا و دیگر دلسوزان تشکیل شده است و امیدوارم با رهنمودهای لازم و همفکری شما عزیزان در جهت توسعه و حل مشکلات شهرستان رامهرمز و رامشیر گام موثری برداریم.

محمدیان افزود:بر خود لازم می دانم در این نشست از نمایندگان گذشته شهرستان رامهرمز و رامشیر آقایان مهندس محمد رضا بهمنی ، سید ناصر موسوی و نماینده فعلی دکتر شمس الله بهمئی بابت خدماتی که در این سالها انجام داده اند تشکر و قدردانی نمایم.

همچنین جا دارد از ۲ نماینده شهید این شهرستان شهید چراغ زاده دزفولی و دامغانی یادکنم.

وی گفت:اگرخداوند توفیق دوباره خدمت به من داد تجربه ۲۷ سال کار اجرایی و مدیریتی خود در شهرستان و استان را درخدمت همشهریان عزیزم قرار خواهم داد.

وی عنوان نمود:ما درشرایط امروز درحال تمرین دموکراسی در کشور هستیم و رای مردم در انتخابات حق الناس و امانت است.امروز کشور ما در شرایط حساسی در منطقه قرار گرفته است و دشمنان زیادی طمع به این انقلاب دوخته اند.

وی افزود:در طول سالها کار اجرایی سعی نموده ام که در هر جایی حضور داشتم یک تغییری در آن مجموعه ایجاد نمایم.یکی از بهترین دوران مدیریتی من در شهرداری اهواز در کنار حاج منصور کتانباف بود.از او درس های زیادی آموخته ام.کتانباف یک روحیه جهادی داشت و در زمان او خدمات زیادی در کلانشهر اهواز انجام شد.

محمدیان درمورد حل مشکلات اجتماعی و فرهگی فرمود:اگر می خواهیم چاقو ، قمه و قلیان را از دست جوانان بگیریم باید بتوانیم جایگزین مناسبی تحویل آنها بدهیم.بایدمکان های ورزشی وتفریحی در اختیارجوانان قراردهیم .

وی اظهار نمود:شهرستان رامهرمز و رامشیر دارای جاذبه های فراوان گردشگری است و با تلاش و کار شبانه روزی می توانیم در این زمینه موفق عمل نموده و گردشگران زیادی را جذب نماییم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک