کد خبر: 11478
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۴:۳۷

   امام جمعه اهواز گفت: برخی دانشگاهیان فرهنگ غرب را تقلید می کنند که خود غربی ها از آن رنج می برند که نباید آنها این راه را ادامه دهند. به گزارش خوزستان سرافراز: آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای امام خمینی (ره) اظهار کرد: برخی دانشگاهیان خط فکری غرب را دنبال می کنند که یکی از این خط فکرها اختلاط دختران و پسران است. وی با بیان اینکه غربی ها خود از فساد اخلاقی و انحطاط موجود در جوامع خود رنج می برند، افزود: فرهنگ تقلید از غرب بسیار خطرناک است چرا که موجب فساد اخلاقی و انحطاط جوانان می شود. موسوی جزایری در ادامه با اشاره به دیدار دانشگاهیان با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: ما در دانشگاه اساتید برجسته و دانشجویان فرهیخته ای داریم که اهل پژوهش و علم هستند اما در برخی افراد این قشر نقاط ضعف و آسیبی به چشم می خورد. نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: خواندن آیه یاس و ناامیدی و استفاده از واژه ‘ما نمی توانیم’ در میان برخی دانشگاهیان ما دیده می شود و این تفکر نیز اشتباه است. موسوی جزایری افزود: تضعیف روحیه مردم اعتماد به نفس را…

 

 امام جمعه اهواز گفت: برخی دانشگاهیان فرهنگ غرب را تقلید می کنند که خود غربی ها از آن رنج می برند که نباید آنها این راه را ادامه دهند.

به گزارش خوزستان سرافراز: آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای امام خمینی (ره) اظهار کرد: برخی دانشگاهیان خط فکری غرب را دنبال می کنند که یکی از این خط فکرها اختلاط دختران و پسران است.

وی با بیان اینکه غربی ها خود از فساد اخلاقی و انحطاط موجود در جوامع خود رنج می برند، افزود: فرهنگ تقلید از غرب بسیار خطرناک است چرا که موجب فساد اخلاقی و انحطاط جوانان می شود.

موسوی جزایری در ادامه با اشاره به دیدار دانشگاهیان با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: ما در دانشگاه اساتید برجسته و دانشجویان فرهیخته ای داریم که اهل پژوهش و علم هستند اما در برخی افراد این قشر نقاط ضعف و آسیبی به چشم می خورد.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: خواندن آیه یاس و ناامیدی و استفاده از واژه ‘ما نمی توانیم’ در میان برخی دانشگاهیان ما دیده می شود و این تفکر نیز اشتباه است.

موسوی جزایری افزود: تضعیف روحیه مردم اعتماد به نفس را از بین می برد که برخی ها می خواهند اعتماد به آمریکا را جایگزین آن کنند و این اعتماد فایده ای ندارد.

امام جمعه اهواز در ادامه با اشاره به حرکت پیاده برخی کاروان های مردمی برای زیارت اربعین حسینی گفت: جمعیتی در شهرهای مختلف استان برای زیارت اربعین حسینی در کربلای معلی به سمت مرزهای استان حرکت کردند که از شهرهای عین دو، شادگان، ملاثانی، شعیبیه شوشتر، خرمشهر و آبادان هستند.

وی بیان کرد: در شهرستان خرمشهر مسئولان اقدامات مناسبی برای استقبال از زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه تدارک دیدند و موکب های مردمی در این مرزها برپا شده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه در خصوص هفته کتاب و کتابخوانی یادآور شد: نسل جوان ما به کتابخوانی نیاز دارد که نقاط محروم شهرها در زمینه احداث کتابخانه نباید از قلم بیافتند.

وی با اشاره به اینکه نباید شهروندان را درجه بندی کرد افزود: باید به همه شهروندان با یک دید نگاه شود و امکانات به طور مساوی در میان آنها تقسیم شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک