کد خبر: 11494
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳

  به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از سی ان ان :یکی از پولدارترین مردهای جهان برای کودک ۷ ساله اش ۲ الماس خرید، یکی از این الماس ها تبدیل به گران ترین ینگ خریداری شده شد. ۱۲.۳ قیراط وزن دارد، رنگش؟! این الماس رنگی آبی که بسیار «فانتزی» است دارد. ۲ روز پیش، الماس «ماه آبی» برای ۴۸.۴ میلیون دلار فروخته شد و به گران ترین الماس تاریخ تبدیل شد، به گفته دلال حراج این الماس نسبت به وزنش گران ترین سنگ است.  این خرید تاریخی که در ژنو اتفاق افتاد خود به تنهایی عنوانی مهم بود، ولی وقتی خریدار موفق اسمش را “ماه آبی ژوزفین” گذاشت همه تعجب کردند. چون روز قبل از این خرید عجیب هم الماسی ۱۶.۸ قیراطی در حراج دیگری در ژنو خریداری شد که ۲۸.۵ میلون دلار قیمت داشت، نام این این الماس “ژوزفین شیرین” گذاشته شد. ژوزفین کیست؟! در اول مراکز مزایده، فقط گفتند این الماس ها به مردی هنگ کنگی فروخته شده است و هویت او را اعلام نکردند، ولی اسم الماس ها سرنخی بر هویت واقعیت او بود. سی ان ان تایید کرد میلیاردری به اسم ژوزف لاو صاحب جدید این الماس ها است، منشی او به سی ان ان گفت:…

 

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از سی ان ان :یکی از پولدارترین مردهای جهان برای کودک ۷ ساله اش ۲ الماس خرید، یکی از این الماس ها تبدیل به گران ترین ینگ خریداری شده شد.

۱۲.۳ قیراط وزن دارد، رنگش؟! این الماس رنگی آبی که بسیار «فانتزی» است دارد.

۲ روز پیش، الماس «ماه آبی» برای ۴۸.۴ میلیون دلار فروخته شد و به گران ترین الماس تاریخ تبدیل شد، به گفته دلال حراج این الماس نسبت به وزنش گران ترین سنگ است.

 این خرید تاریخی که در ژنو اتفاق افتاد خود به تنهایی عنوانی مهم بود، ولی وقتی خریدار موفق اسمش را “ماه آبی ژوزفین” گذاشت همه تعجب کردند. چون روز قبل از این خرید عجیب هم الماسی ۱۶.۸ قیراطی در حراج دیگری در ژنو خریداری شد که ۲۸.۵ میلون دلار قیمت داشت، نام این این الماس “ژوزفین شیرین” گذاشته شد.

ژوزفین کیست؟!

در اول مراکز مزایده، فقط گفتند این الماس ها به مردی هنگ کنگی فروخته شده است و هویت او را اعلام نکردند، ولی اسم الماس ها سرنخی بر هویت واقعیت او بود.

سی ان ان تایید کرد میلیاردری به اسم ژوزف لاو صاحب جدید این الماس ها است، منشی او به سی ان ان گفت: آری این الماس ها را آقای لاو برای دخترش خریده است.

این مرد الماس های زیادی را به اسم دختر های ۱۳ و ۷ ساله اش خریده است، نام دختر ۷ ساله او ژوزفین و نام دختر ۱۳ ساله اش زو است.

در سال ۲۰۰۹ او الماسی ۷.۰۳ قیراطی به قیمت۹.۴۸ میلیون دلار خرید و اسمش را “ستاره ژوزفین” نامید چندی پیش هم الماسی به قیمت ۳۲.۶ میلیون دلار خرید و اسمش را “الماس زو” گذاشت.

گفته می شود لاو صد و چهارده امین مرد ثروتمند جهان است، و ارزش خالص او ۹.۸ میلیار دلار است.

رکورد جهانی

رکورد قبلی الماسی بود که در سال ۲۰۱۰ ، ۴۶.۲ میلیون دلار خریداری شد.

البته ۲ سال پبش الماسی به اسم “ستاره صورتی” خریداری شد که ۸۳.۲ میلیون دلار بود، اما خریدار نتوانست بدهی اش را تسویه کند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک