کد خبر: 11551
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱:۲۹

  به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان؛ همزمان با نخستین روز از هفته ایمنی حمل و نقل(یادمان قربانیان حوادث رانندگی) یک دستگاه پل عابر پیاده با حضور فرماندار شوشتر، نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی در شهر شرافت شوشتر افتتاح شد. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: همزمان پل عابر پیاده دیگری در محور اهواز- آبادان (سه راهی دارخوین) نیز افتتاح می گردد. مسعود مصدقی اذعان داشت: ساخت این پل ها در  راستای طرح ارتقای ایمنی عبور و مرور عابرین پیاده در شهرها و روستاهای حاشیه جاده های  برون شهری استان می باشد.  وی هدف از ساخت پل های عابر پیاده را ارتقاء سطح ایمنی تردد، سلامت عابران پیاده ، کاهش حوادث و تلفات جاده ای عنوان نمود. مصدقی خاطر نشان ساخت: ساخت و نصب این دودستگاه پل با اعتباری بالغ بر ۵۵۰۰ میلیون ریال و با دهانه ۵۴ متری از خرداد ماه سال جاری آغاز و هم اکنون آماده بهره برداری می باشد.  


814428624_78687 

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان؛ همزمان با نخستین روز از هفته ایمنی حمل و نقل(یادمان قربانیان حوادث رانندگی) یک دستگاه پل عابر پیاده با حضور فرماندار شوشتر، نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی در شهر شرافت شوشتر افتتاح شد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: همزمان پل عابر پیاده دیگری در محور اهواز- آبادان (سه راهی دارخوین) نیز افتتاح می گردد.

مسعود مصدقی اذعان داشت: ساخت این پل ها در  راستای طرح ارتقای ایمنی عبور و مرور عابرین پیاده در شهرها و روستاهای حاشیه جاده های  برون شهری استان می باشد.

 وی هدف از ساخت پل های عابر پیاده را ارتقاء سطح ایمنی تردد، سلامت عابران پیاده ، کاهش حوادث و تلفات جاده ای عنوان نمود.

مصدقی خاطر نشان ساخت: ساخت و نصب این دودستگاه پل با اعتباری بالغ بر ۵۵۰۰ میلیون ریال و با دهانه ۵۴ متری از خرداد ماه سال جاری آغاز و هم اکنون آماده بهره برداری می باشد.

 

814501176_78168

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک