کد خبر: 11563
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۰

  خوزستان سرافراز:   معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: انتظارمی رودباورودسامانه باران زا ازروزسه شنبه،شاهد وقوع ناپایداری درخوزستان باشیم. علیرضاغلامپوراظهارکرد:براساس نقشه های هواشناسی،با وروداین سامانه، بارش باران تا اواخر هفته برای خوزستان به ویژه مناطق شمالی پیش بینی می شود. وی افزود: بررسی این نقشه ها در روز جاری، خوزستان را در دامنه امواج پایدار نشان می دهد و همچنین وزش باد در شهرهای ساحلی نیز قابل ملاحظه است. هفته گذشته بیشتر نقاط استان به ویژه مناطق شمالی شاهد بارش باران بود و دزفول شش ، اندیمشک ۷٫۵٫ لالی ۲۴٫۸، و بیشترین میزان بارش در هندیجان با ۳۰٫۹ میلی متر ثبت شده است. از ششم تا نهم آبان نیز بیشتر نقاط خوزستان شاهد بارش باران بود. غلامپور ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان با ۲۵ و ایذه با پنج درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شد. معاون اداره کل هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد: حداکثر دمای روز یکشنبه اهواز به ۲۵ و فردا حداقل به ۱۲ درجه سانتی گراد برسد.   ایرنا/

 

خوزستان سرافراز:

 

معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: انتظارمی رودباورودسامانه باران زا ازروزسه شنبه،شاهد وقوع ناپایداری درخوزستان باشیم.

علیرضاغلامپوراظهارکرد:براساس نقشه های هواشناسی،با وروداین سامانه، بارش باران تا اواخر هفته برای خوزستان به ویژه مناطق شمالی پیش بینی می شود.

وی افزود: بررسی این نقشه ها در روز جاری، خوزستان را در دامنه امواج پایدار نشان می دهد و همچنین وزش باد در شهرهای ساحلی نیز قابل ملاحظه است.

هفته گذشته بیشتر نقاط استان به ویژه مناطق شمالی شاهد بارش باران بود و دزفول شش ، اندیمشک ۷٫۵٫ لالی ۲۴٫۸، و بیشترین میزان بارش در هندیجان با ۳۰٫۹ میلی متر ثبت شده است.

از ششم تا نهم آبان نیز بیشتر نقاط خوزستان شاهد بارش باران بود.

غلامپور ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان با ۲۵ و ایذه با پنج درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شد.

معاون اداره کل هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد: حداکثر دمای روز یکشنبه اهواز به ۲۵ و فردا حداقل به ۱۲ درجه سانتی گراد برسد.

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک