کد خبر: 11587
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۹

  خوزستان سرافراز: به دلیل برخورد یک کامیون با وانت بار در محور ماهشهر به شهر بندر امام خمینی حدود ساعت ۱۸ دوشنبه، سه سرنشین وانت بار، جان خود را از دست دادند. علیرضا قدری سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر در خصوص این خبر، گفت:در این حادثه شاگرد کامیون مجروح شد که با کمک نیروهای فوریت های پزشکی به بیمارستان معرفی ماهشهر انتقال یافت. سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر گفت:سه سرنشین خودرو وانت بار نیز که جان خود را در این حادثه از دست دادند در عقب این خودرو حضور داشتند. قدری افزود:این حادثه به دلیل انحراف کامیون به مسیر مخالف و برخورد با وانت بار به وقوع پیوست. این حادثه در ساعت ۱۸ امروز اتفاق افتاد. شهرستان ماهشهر در جنوب غربی استان خوزستان و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری اهواز مرکز این استان قرار دارد.

 

خوزستان سرافراز: به دلیل برخورد یک کامیون با وانت بار در محور ماهشهر به شهر بندر امام خمینی حدود ساعت ۱۸ دوشنبه، سه سرنشین وانت بار، جان خود را از دست دادند.

علیرضا قدری سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر در خصوص این خبر، گفت:در این حادثه شاگرد کامیون مجروح شد که با کمک نیروهای فوریت های پزشکی به بیمارستان معرفی ماهشهر انتقال یافت.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر گفت:سه سرنشین خودرو وانت بار نیز که جان خود را در این حادثه از دست دادند در عقب این خودرو حضور داشتند.

قدری افزود:این حادثه به دلیل انحراف کامیون به مسیر مخالف و برخورد با وانت بار به وقوع پیوست.

این حادثه در ساعت ۱۸ امروز اتفاق افتاد.

شهرستان ماهشهر در جنوب غربی استان خوزستان و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری اهواز مرکز این استان قرار دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک