کد خبر: 11596
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۶:۱۴

به گزارش خوزستان سرافراز مانور ایمنی حمل و نقل با حضور اعضای کمیته ایمنی استان در محور اهواز- اندیمشک برگزار شد. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در حاشیه این مراسم اذعان داشت: تاکنون ۴۴ دستگاه تردد شمار در استان راه اندازی شده است که تا پایان سال جاری با افزودن ۱۰ دستگاه دیگر به ۵۴ دستگاه افزایش خواهد یافت. مسعود مصدقی با بیان اینکه در نیمه نخست سال جاری متوسط کاهش تلفات جاده ای در کشور ۳/۳ درصد بوده است و استان خوزستان با کاهش ۶/۱۹ درصد تلفات جاده ای در رتبه چهارم کاهش تلفات قرار دارد که امیدواریم بیش از پیش شاهد کاهش تخلفات رانندگی و ارتقاء ایمنی تردد در جاده های استان باشیم. مصدقی گفت: در این راستا با اضافه شدن ۲۴ دستگاه دوربین سرعت سنج در محورهای استان تعداد این دوربین ها به ۳۶ دوربین در سطح استان خواهد رسید. وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۳ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای استان توسط دستگاه های تردد شمار به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است.

SONY DSC

به گزارش خوزستان سرافراز مانور ایمنی حمل و نقل با حضور اعضای کمیته ایمنی استان در محور اهواز- اندیمشک برگزار شد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در حاشیه این مراسم اذعان داشت: تاکنون ۴۴ دستگاه تردد شمار در استان راه اندازی شده است که تا پایان سال جاری با افزودن ۱۰ دستگاه دیگر به ۵۴ دستگاه افزایش خواهد یافت.

مسعود مصدقی با بیان اینکه در نیمه نخست سال جاری متوسط کاهش تلفات جاده ای در کشور ۳/۳ درصد بوده است و استان خوزستان با کاهش ۶/۱۹ درصد تلفات جاده ای در رتبه چهارم کاهش تلفات قرار دارد که امیدواریم بیش از پیش شاهد کاهش تخلفات رانندگی و ارتقاء ایمنی تردد در جاده های استان باشیم.

مصدقی گفت: در این راستا با اضافه شدن ۲۴ دستگاه دوربین سرعت سنج در محورهای استان تعداد این دوربین ها به ۳۶ دوربین در سطح استان خواهد رسید.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۳ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای استان توسط دستگاه های تردد شمار به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک