کد خبر: 11661
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ آبان/ ۱۳۹۴ - ۶:۰۱

به گزارش خوزستان سرافراز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود خاطره ای از استعفای شهید زین الدین از فرماندهی نقل کرده است.    محسن رضایی در ذیل عکسی از شهید زین الدین نوشته است: قبل از عملیات خیبر یا بعد از والفجر مقدماتی بود که ایشان نزد بنده آمدند و گفتند اگر شما اجازه می دهید بنده از سمت فرمانده لشکر استعفا دهم؟ گفتم چرا؟ فرمودند شاید یک برادر شایسته تر از من برای این سمت باشند و من خودم را لایق این مسئولیت نمی بینم. گفتم نه این شکسته نفسی شما را می رساند ما که مسئول هستیم شما را کاملا شما را لایق این مسئولیت می دانیم و من اجازه نمی دهم که شما استعفا دهید. با اینکه مطمئن بودم که ایشان علاقه ندارد فرمانده لشگر باشد اما قبول کردند، خیلی زود رفتند و برای عملیات بعدی آماده شدند. شهید زین الدین چنین روحیه ای داشتند، روحشان با سیدالشهدا محشور باد.  

به گزارش خوزستان سرافراز:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود خاطره ای از استعفای شهید زین الدین از فرماندهی نقل کرده است.

 

 محسن رضایی در ذیل عکسی از شهید زین الدین نوشته است:

قبل از عملیات خیبر یا بعد از والفجر مقدماتی بود که ایشان نزد بنده آمدند و گفتند اگر شما اجازه می دهید بنده از سمت فرمانده لشکر استعفا دهم؟

گفتم چرا؟

فرمودند شاید یک برادر شایسته تر از من برای این سمت باشند و من خودم را لایق این مسئولیت نمی بینم.

گفتم نه این شکسته نفسی شما را می رساند ما که مسئول هستیم شما را کاملا شما را لایق این مسئولیت می دانیم و من

اجازه نمی دهم که شما استعفا دهید.

با اینکه مطمئن بودم که ایشان علاقه ندارد فرمانده لشگر باشد اما قبول کردند، خیلی زود رفتند و برای عملیات بعدی آماده شدند.
شهید زین الدین چنین روحیه ای داشتند، روحشان با سیدالشهدا محشور باد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک